Autopsja

Okładka książki Autopsja
Tess Gerritsen Wydawnictwo: Albatros Cykl: Rizzoli/Isles (tom 5) Seria: Anatomia zbrodni kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
Data 1. wydania:
2005-01-01
Zygmunt Halka
Rizzoli & Isles Gerritsen thriller medyczny Boston Anatomia zbrodni

Jak zawsze napisana w doskonałym stylu. Trzyma w napięciu od pierwszych stron i sprawia, ze nie można się od niej oderwać. Tym razem mniej medyczny thriller ale opisane wydarzenia tak prawdopodobne, że momentami skóra cierpnie. Wielka polityka, pieniądze i handel żywym towarem. Polecam!

Dobra książka ,szybko się czyta wciąga od początku. Polecam

Książka bardzo dobra warta przeczytania

Na półkach: , , , , ,

Uwielbiam serię o detektyw Rizzoli i doktor Isles😀 A "Autopsja" to już 5 tom tej serii. Sztos, zresztą jak zwykle. Tess Gerritsen pisze mocne, trzymające w napięciu thrillery i kryminały. Kto jeszcze nie zna jej twórczości to gorąco polecam przeczytać🙂

Wow. Tak właśnie - po prostu ogromne WOW, bo książka mnie wciągnęła, wessała pomiędzy kartki i litery, przepadłam i musiałam doczytać ją do końca. Znakomity thriller!

Najlepsza część jak do tej pory. Przeczytałam ją w jeden dzień, bardzo wciąga. Nie mogłam się oderwać!

Thriller w najlepszym wydaniu. Kolejny ze znakomitej serii.
Autorka dotknęła świata wielkich interesów, polityki, władzy i handlu kobietami. Świata w którym nie ma litości. Gdzie nielegalne emigrantki zmuszane są do seksualnego niewolnictwa.
Historia przejmująca, szokująca i bardzo realistyczna.
Wraz z jej rozwojem staje się coraz bardziej zagmatwana. Do końca nie jest...

Najsłabsza część tego cyklu jak do tej pory. Dużo mniej kryminału, jest to w zasadzie książka sensacyjna. Natomiast jest to część, którą się chyba najszybciej czyta.

1968

Tess Gerritsen znow w świetnej formie. Nie przegapcie!

Tym razem wszystko zaczyna się od prosektorium, gdzie po ośmiu godzinach w spędzonych w chłodni, martwa dziewczyna otwiera oczy. Zupełnie przez przypadek patolog Maura Isles weszła ponownie do chłodni, aby zobaczyć szczegół dotyczący innego zmarłego. To właśnie wtedy zdała sobie sprawę, że coś się porusza. Otworzyła worek z ciałem a tam... trup otworzył oczy. Tożsamość...

8 240
    3 038