Autopsja

Tess Gerritsen Wydawnictwo: Albatros Cykl: Rizzoli/Isles (tom 5) Seria: Anatomia zbrodni kryminał, sensacja, thriller
Vanish
2017-02-07
Zygmunt Halka
Anatomia zbrodni
Rizzoli & Isles Gerritsen thriller medyczny Boston Anatomia zbrodni

Mila jest młodą kobietą, pochodząca z Białorusi, która marzy o lepszym życiu. Za namową koleżanki wyjeżdża do Stanów, gdzie liczy, że jej życie zmieni się na lepsze. Jednak rzeczywistość jest inna i szybko sprowadza naszą marzycielkę brutalnie na ziemię.

Ten dzień miał być jednym z najpiękniejszym, gdyż detektyw Rizzoli spodziewa się dziecka. Zjawiając się w szpitalu, nie...

Rewelacyjny thriller.

No niestety. Czegoś brakuje w tej książce. Poprzednie dużo lepsze. Generalnie im dalej tym gorzej z tą serią. Czytać tylko wtedy jeśli nie ma nic innego.

Jak zwykle nie można się oderwać. Handel ludźmi, morderstwo, nagłe zwroty akcji, zaskakujące zakończenie.
Uwielbiam te kryminały.

audio

Po dłuższej przerwie z utęsknieniem wróciłam do twórczości Tess Gerritsen. Do tej pory części które przeczytałam trzymały w napięciu, ta nie odbiegała od reszty.
Niestety brakuje mi ostatnio czasu na czytanie i zdarzały się takie dni, że nie przeczytałam ani jednej strony🙈 Dlatego też przebrnięcie przez całą powieść trochę czasu mi zajęło🙆

Główny wątek dotyczy...

Książka już od samych pierwszych stron wciąga. Historia, która może i dzieje się na prawdę. Dziewczyny uwięzione i wykorzystywane przez mężczyzn wysokiego szczebla, ich ucieczka i walka o przetrwanie i prawdę. Pozycja pochłonęła mnie bardzo i nawet nie wiem kiedy przeczytałam.

bardzo ,ale to bardzo lubię czytać jej książki
polecam i życzę mocnych wrażeń przy czytaniu

Książka bardzo wciąga właściwie od samego początku. Bardzo sprytnie poprowadzona fabuła i w zasadzie wielu równorzędnych bohaterów, co nie daje poczucia jednego nudnego np. detektywa prowadzącego śledztwo. Niby kryminał, trochę obyczajówka, sporo mocnych opisów. Polecam, czyta się naprawdę dobrze.

Kapitalna książka. Dostarczyła mi mnóstwa emocji. Na koniec łzy leciały mi po twarzy jak grochy. Bo problem wykorzystywania dziewcząt ze Wschodu powoduje niepohamowaną wściekłość, ale i ogromne współczucie zarazem. Dobrze, że chociaż w książce zwyrodnialcy z samej "góry" odpowiedzialni za ten proceder odpowiedzą przed sądem, bo różnie bywa.

Plusem tej powieści jest także...

Dyskusje

7 695