Wszystko przez ten Nowy Jork

W.A.B.
2016-11-09
2016-11-09
Anna Kowalik

Ta książka jest schematyczna, przewidywalna i ma najbardziej cukierkowe zakończenie ever.
Nie zmienia to jednak faktu, że bawilam się na niej przednio i absolutnie wprawiła mnie w świąteczny klimat, stąd bardzo polecam fanom takich powieści.

Co tu dużo mówić, fabuła oklepana, główna bohaterka bardzo irytująca i niezwykle bezsensowna w swoich działaniach. Rozgrzało mi to mimo wszystko trochę serce ale nie wspaniałą formą a jednak samą potrzebą przeczytania czegoś oklepanego.

Zazwyczaj nie czytam romansideł, ale wyjątkowo miałam ochotę na coś lekkiego, ciepłego i romantycznego. Sięgnęłam po tę książkę i już od pierwszych dialogów czytałam ją z lekkim zażenowaniem. Ja wiem, że to nie jest jakaś ambitna literatura, no ale miałam nadzieję, że nie będzie aż tak średnio. Fabuła do bólu oklepana, główna bohaterka na maxa irytująca. Cała akcja toczyła się bardzo szybko - powiedziałabym, że aż za szybko. Mój apetyt na fajny romans nie został zaspokojony.

Przyjemna opowieść,aż ciepło się na serduchu robi. Czekam na kolejną książkę autorki 😘

Główna bohaterka strasznie irytująca, momentami ma ochotę się na nią nakrzyczeć i wytłumaczyć sens niektórych sytuacji. Ale prawdopodobnie o to chodziło autorce, żeby czytelnik czuł różne emocje podczas lektury. Polecam, czytanie na 2 - 3 zimowe wieczory.

Cudowna ! Lekko się czyta, idalna na zimowe wieczory.

Cudowna ! Lekko się czyta, idalna na zimowe wieczory.

Lekka i sympatyczna opowieść o miłości, na długie wieczory zimowe.

Lekka i sympatyczna opowieść o miłości, na długie wieczory zimowe.

Ja wiem, że to tylko fikcja, ale spotkać takiego faceta- marzenie 😊
Bardzo dobrze się czytało, chociaż nie ukrywajmy, historia nie jest nadzwyczaj porywająca. Pozytywny bohater, szalona bohaterka i piękne uczucie.
Żeby poczuć ciepło i pomarzyć, dla zabicia nudy ta książka na jeden wieczór odpowiednia.

Ja wiem, że to tylko fikcja, ale spotkać takiego faceta- marzenie 😊

Niestety muszę przyznać, że jestem rozczarowana. 😕 Miałam większe nadzieję co do tej książki. Jedyne co widzę na plus to w miarę zabawne dialogi i lekkość pisania, nie męczyłam się czytając tą opowieść. 👍🏻

Fabuła i cała reszta jednak jest oklepana.
Standardowo biedna i samotna dziewczyna, dosyć niezdarna i przeciętna, spotyka mega przystojnego celebrytę, który chce odpocząć od świateł reflektorów.
Zbliżają się święta, pomimo początkowej niechęci między Clover a Cadem wytwarza się nić porozumienia, bardzo szybko ewoluująca w coś więcej. Dziewczyna nie poddaje się i próbuje obudzić w sąsiedzie ducha świat, bo pomimo osamotnienia jest wielką fanką bożonarodzeniowej atmosfery. Wykorzystuje swój największy talent i pomaga mężczyźnie wybrać wyjątkowe prezenty dla bliskich, za co on obiecuję jej, że zabierze ją na ceremonię zapalania światełek na choince w Rockefeller Center.

Fabuła i cała reszta jednak jest oklepana.

Szybko się czyta, jednakże nie zapada specjalnie w pamięć. Lekkie czytadło pomiędzy innymi pozycjami.

• 2016

Dodaj cytat z książki Wszystko przez ten Nowy Jork