Za szklanymi drzwiami

Kontekst
za szklanymi drzwiami alicja kubiak
literatura piękna
za szklanymi drzwiami alicja kubiak

Książkę czyta się lekko lecz z zaciekawieniem i lękiem.Po każdej części zostaje coś z tyłu głowy,coś co nie daje spokoju i zmusza do przemyśleń.Miłe dla "oka" opisy nie są męczące lecz ciekawe i wprowadzają odpowiedni nastrój.Często czytelnik jest zaskoczony finałem opowiadania ,po czym zaczyna postrzegać pewne problemy i samego siebie trochę lub zupełnie inaczej.Gorąco...

Dodaj cytat z książki Za szklanymi drzwiami