Egzotyczna księżniczka

Sarah Lark Wydawnictwo: Sonia Draga Cykl: Saga Nowozelandzka - Fakt (tom 9) literatura piękna
Im Land Der Weissen Wolke
Anna Krochmal
Sonia Draga
Saga rodzina Nowa Zelandia
Im Land Der Weissen Wolke
Saga Nowozelandzka - Fakt (tom 9)
literatura piękna
Anna Krochmal
Saga rodzina Nowa Zelandia

Do kolejnego tomu Sagi Nowozelandzkiej nie trzeba było długo mnie namawiać, ponieważ jak tylko skończyłam tom numer 8 to natychmiast sięgnęła po tom numer 9, wiedziona tylko i wyłącznie ogromną ciekawością co też wydarzyło się dalej.

Tym razem na scenę wkracza nowa postać - Wiliam Martyn, który to przybywa z Irlandii do Queenstown w poszukiwaniu złota i nie wiem dlaczego...

• Przeczytane 2016
  • Biblioteka 2019
  • 2019
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Egzotyczna księżniczka