Uciekając sprzed ołtarza

Sarah Lark Wydawnictwo: Sonia Draga Cykl: Saga Nowozelandzka - Fakt (tom 7) literatura piękna
Im Land Der Weissen Wolke
Anna Krochmal
Sonia Draga
Saga rodzina Nowa Zelandia
Im Land Der Weissen Wolke
Saga Nowozelandzka - Fakt (tom 7)
literatura piękna
Anna Krochmal
Saga rodzina Nowa Zelandia

Po zakończeniu poprzedniego tomu, podeszłam do mojej biblioteczki i wzięłam kolejny, żeby tylko zerknąć na pierwszą stroną i dowiedzieć jak to się potoczyło. Oczywiście "połknęłam" go w jedną noc za co zostałam automatycznie nagrodzona, bo wydarzyło się to na co czekałam.

Fleurette, ukochana córka Gwyneiry (i moja ulubienica), nie poddaje się woli dziadka i postanawia...

• 2019
  • Przeczytane 2016
  • Biblioteka 2019
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Uciekając sprzed ołtarza