Wojna o Kiward Station

Sarah Lark Wydawnictwo: Sonia Draga Cykl: Saga Nowozelandzka - Fakt (tom 8) literatura piękna
Im Land Der Weissen Wolke
Anna Krochmal
Sonia Draga
Saga rodzina Nowa Zelandia
Im Land Der Weissen Wolke
Saga Nowozelandzka - Fakt (tom 8)
literatura piękna
Anna Krochmal
Saga rodzina Nowa Zelandia

Do kolejnego tomu Sagi Nowozelandzkiej podeszłam z rezerwą, ponieważ nie spodziewałam się po niej, a właściwie po zbliżających się nieubłaganie kolejach losu bohaterów, niczego pozytywnego.
Na szczęście dla mnie, no i po raz kolejny już otrzymałam miłą niespodziankę, a tom numer osiem pt.: „Wojna o Kwart Station” nie raz mnie zaskoczył

W posiadłości Wardenów niestety nadal...

• 2019
  • Przeczytane 2016