Ms. Manwhore

Okładka książki Ms. Manwhore Katy Evans
Okładka książki Ms. Manwhore
Katy Evans Wydawnictwo: CreateSpace Independent Publishing Platform Cykl: Manwhore (tom 2.5) literatura obyczajowa, romans
Manwhore (tom 2.5)
CreateSpace Independent Publishing Platform
2015-10-05
2015-10-05

Uroczy ciag dalszy,ale krótki...A szkoda. Mogłaby coś jeszcze autorka wymyśleć. Nawet ta część mogłaby być jednym wielkim epilogiem II części.

Czyta się szybko i nie ma w niej dreszczyku emocji, jak w poprzednich częściach.

Wiadomo jest, że kiedy kończy się nasza ulubioniona książka to chcemy wiedzieć co będzie dalej. I tu pomysł autorki był fajny, ale szkoda ze taki krótki. Trochę miałam wrażenie, że mimo wszystko to historia Rachel i Malcolma w tej części jest trochę naciągana. Tak naprawdę to ich opowieść mogłaby się skończyć na 2 części i też byłoby dobrze.

Wszystko tutaj jest urocze, są oczywiście pikantne sceny, ale zdecydowanie odniosłam wrazenie, że zakończenie jakby nagle przerwano. Czegoś mi tu brakowało.

Troszkę robiona na siłę, ale bardzo mi się podobała :)

Troszkę robiona na siłę, ale bardzo mi się podobała :)

Oj, tego za wiele. Flaki z olejem. Piękne dni, coraz więcej bogactwa. Nie. Powinno skończyć na 2 tomach.

Fajne zakończenie historii Sainta i Rachel.

Fajne zakończenie historii Sainta i Rachel.

Najsłabsza ze wszystkich. Autorka znów skupia się na scenach erotycznych. Jakoś przebrnęłam.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

W porównaniu z dwiema poprzednimi - cieniutka, dosłownie i w przenośni. Widać, że autorka się spieszyła, napisała książkę po łebkach i zmarnowała potencjał. Pojawił się wątek Tahoe i Giny i można to było fajnie wpleść, ale widać, że pani Evans chciała mieć to szybko "odfajkowane".
Były dwa tomy chemii, a tym razem lekkie opowiadanko bez absolutnej chemii. Może tylko utwierdziłam się w przekonaniu, że główna bohaterka ma obsesję na punkcie wyglądu Malcolma, ale to nawet nie jest cień miłości.
Znowu ogromny plus za Malcolma, który ma swój charakter, swoje życie, swoich znajomych i poglądy.

Czy to było potrzebne? Boże, absolutnie nie! Było przyjemnie, ale jestem zdania, że historią Malcolma i Rachel spokojnie dałoby się zmieścić w jednym tomie i tylko by na tym zyskała ;)

Dobrze, że krótka bo moim zadaniem najsłabsza.

Dobrze, że krótka bo moim zadaniem najsłabsza.

Przeczytałam , chociaż uważam , że ten tom już był zbędny. Przygotowania do ślubu rozciągnięte na ponad 100 stron były nudne . Przeleciałam „ po łebkach”, gdyż miałam nadzieję , że coś się wydarzy , niestety nuda.

Autorka napisała tą książkę... W sumie nie wiem po co - mogła ten temat wrzucić do wcześniejszego tomu ale pieniądze muszą się zgadzać... Nie ma sensu czytać chyba je jesteście kompletnie zakręceni na punkcie Sainta i Rachel..
SPOILER: TO PRZYGOTOWANIA DO WESELA I SLUB - NUUDY!

SPOILER: TO PRZYGOTOWANIA DO WESELA I SLUB - NUUDY!

• 2017