Ms. Manwhore

Katy Evans Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: Manwhore (tom 2.5) literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
2015-10-05
Monika Wisniewska
Wydawnictwo Kobiece
playboy tajemnice seks erotyka uczucia zmysłowość intrygi zaufanie namiętność mrok pasja pożądanie
Manwhore (tom 2.5)
literatura obyczajowa, romans
Monika Wisniewska

Sielankowe życie i.... nic poza tym. Zero niespodziewanych akcji, nic co zaskakuję czy "stresuję' przy czytaniu. Po prostu wymarzone życie idealnych bohaterów.

Dokończenie historii sielanki głównych bohaterów, niestety nie tak dobre jak poprzednie dwie części. Ciekawią mnie jakie były dalsze losy ich przyjaciół :)
Ogólnie całą serię polecam

Szybko się czyta szczęśliwe zakończenie. Choć caly czas myślałam że jeszcze coś się wydarzy.
Ogólnie taka pozytywna, nieprzygnębiającą.

Cudowna seria 😊
Polecam

Słodkie zakończenie historii Rachel i Malcolma. I żyli długo i szczęśliwie 😁

polecam....

Ostatnio zagościła u mnie seria „Manwhore” Katy Evans. Czytał ktoś? Są to lekkie erotyki, do przeczytania i zapomnienia. Jestem strasznie rozczarowana tą autorką. Czytałam dużo na jej temat i wiele opinii zachwalało jej książki. Owszem, czytało się tę serię w miarę szybko, ale historia mnie kompletnie nie porwała.… Miałam wrażenie, że gdzieś już to czytałam.
⁉️
Główna...

W sumie jestem rozczarowana, mało akcji - właściwie jej brak, takie odgrzewane kotlety.

MS. Manwhore jest dla mnie raczej zaskoczeniem... Liczyłam na więcej akcji i może jakiś zawrót a tymczasem jest to lekko opowiedziana historia co dalej u Rachel i Malcolma... Jak potoczyło się ich życie po zaręczynach... Wybór sukni, organizacja ślubu, żadnych wzniesień poza scenami łóżkowymi, żadnego upadku....
Spodziewałam się czegoś zdecydowanie bardziej porywającego......

Trochę za mało akcji ale przyjemnie się to czytało. Polecam

Dyskusje

1 551