Fortele nierządnicy

Iny Lorentz Wydawnictwo: Sonia Draga Cykl: Nierządnica (tom 4) literatura obyczajowa, romans
Die List der Wanderhure
Nierządnica (tom 4)
literatura obyczajowa, romans
Barbara Niedźwiecka
nierządnica Maria Wurzburg Graal zakonnica zakon

Jak zwykle główna bohaterka wraz z mężem musi uwikłać się w jakieś problemy :) Następna część cyklu i jak zwykle wciągająca.

No nie, pogoń za Świętym Graalem, to już podchodzi pod fantasy. Co ciekawe książka wydana jako ostatnia, ale z fabułą plasuje się na 4 miejscu, choć widać minimalne nieścisłości.

Kolejna odsłona przygód nierządnicy...według mnie najsłabsza...pogoń za Graalem...nieustanne pościgi i zawirowania trochę męczące...ogólnie miłe czytadło.

Kolejny tom przygód Marii i Michała. Tym razem poszukują Grala. Wplątani przez przypadek w tę podróż pełną zwrotów akcji. Czyta się fajnie, szybko pomimo opasłego tomu. Polecam jako książkę przyjemną lekką i łatwą. Dobrze ją przeczytać po jakiejś ciężkiej lekturze - odpręża.

"Czasem człowiekowi wydaje się,że kroczy drogą, która została mu przeznaczona, a potem wszystko się odmienia" (str 286)
Kolejne spotkanie z byłą nierządnicą i jej rodziną, które decyzją autorów zostaje zakwalifikowane jako 4 część z 6-cio tomowej sagi.Moim zdaniem część najsłabsza. Nasi bohaterowie wiodą w miarę ustabilizowane życie i jeden wyjazd w interesach zmienia się w...

Niesamowitą serię „Nierządnica” pochłonęłam w całości. Tak mi się przynajmniej wydawało do czasu, gdy w moje ręce wpadła książka „Fortele nierządnicy”, o której istnieniu wcześniej nie miałam pojęcia. Niemiecki duet Iny Lorentz wyjaśnia w posłowiu, że czwarta część powstała już po napisaniu całej sagi i jest niejako uzupełnieniem luki, na którą składa się brak wspólnych...

• Chcę w prezencie
  • 2018
  • Ebook
  • Z biblioteki
  • Powieść obyczajowa
  • POSIADAM

Dodaj cytat z książki Fortele nierządnicy