Inka, porzucone szczenię

Holly Webb Wydawnictwo: Zielona Sowa Seria: Zaopiekuj się mną! opowiadania, powieści dla dzieci
Abandoned puppy
opowiadania, powieści dla dzieci
Jacek Drewnowski
Zaopiekuj się mną!
szczeniak porzucenie Inka przyjaźń zaopiekuj się mną

Sięgając po kolejną książkę Holly Webb dokładnie wiedziałam czego się spodziewam. Dobrze napisana, cała na wysokich emocjach, czyta się szybko. Jestem cały czas pod wrażeniem fenomenu Holly, że przy niewielkich zmianach w historii cały czas chętnie ją czytamy.

To książka od której tak naprawdę zaczęłam czytać. Kocham ją i do dzisiaj posiadam ją u siebie na półce. Nic dodać nic ująć, jeśli chcesz zacząć czytać to serdecznie polecam książkę. Gruba czcionka, rozdziały krótkie, akcja szybka i rysunki piękne.

super

2090

Niedługie rozdziały, szybka akcja oraz duża czcionka sprawiają, że książkę czyta się bardzo szybko. Do tego publikację wzbogacono estetycznymi rysunkami autorstwa Sophy Williams. Książki Holly Webb z serii „Zaopiekuj się mną” to ponad 30 interesujących opowieści o relacji dzieci ze zwierzakami, odpowiedzialnej opiece. Na okładce książki znajdziemy kod do gry, pozwalającej...

Na półkach: , , , ,

Wspaniała książka nie tylko dla miłośników zwierząt!!!

Opowiada o dziewczynce Zosi, która bardzo chciałaby mieć psiaka, ale nie może. Kiedy wraz z ciocią pracującą w schronisku odkrywa pudło z trzema cudownymi porzuconymi szczeniakami. Dziewczynka wraz z ciocią nadaje psiakom imiona Cziko i Riko, a najmniejszą psinkę nazywa Inka. Zosia polubiła Inkę i bardzo ciężko...

Ta książka podoba mi się, a zwłaszcza imię tego pieska.

Jak każda książka z tej serii- idealna dla młodych czytelników.

Bardzo ciekawa książka.

cudowna książka. Trzyma w napięciu i do tego dobrze się kończy. Dla wszystkich,małych i dużych,którzy kochają zwierzęta :)

Super książka ! Miałam trochę treszcza, że Inka nie będzie z Zosią i Blanka ją wybierze. Ale, najważniejsze że, wszystko się dobrze skończyło. Jestem bardzo ciekawa , co się stało z Riko ?? Mam nadzieje , że może autorek zrobi 2 cześć o Ince ( raz tak zrobiła była to wtedy książka o Pusi ).
Pozdrawiam i polecam ;)

• Zaopiekuj się mną
  • Niedoczytane
  • Psy
  • Przeczytane w 2017
  • Ebook

Dodaj cytat z książki Inka, porzucone szczenię