Okładka książki Trening mięśni pośladkowych. Jak zbudować siłę, poprawić sylwetkę i osiągnąć sportowe cele
Bret ContrerasGlen Cordoza Wydawnictwo: Galaktyka sport
sport
Galaktyka
2020-10-26
2020-10-26
sport kultyrystyka ćwiczenie fitness rzeźba ciała pośladki zdrowie ciało

Patronaty LC

Okładka książki Skazany na biurko. Postaw się siedzącemu światu Glen Cordoza, Kelly Starrett
Ocena 8,5
Skazany na biu... Glen Cordoza, Kelly...
Okładka książki Bądź sprawny jak lampart. Jak pozbyć się bólu, uniknąć kontuzji i zwiększyć sprawność Glen Cordoza, Kelly Starrett
Ocena 8,6
Bądź sprawny j... Glen Cordoza, Kelly...

Mogą Ciebie zainteresować