Na koniec świata

Sarah Lark Wydawnictwo: Sonia Draga Cykl: Saga Nowozelandzka - Fakt (tom 1) literatura piękna
IM LAND DER WEISSEN WOLKE
Sonia Draga
saga
IM LAND DER WEISSEN WOLKE
Saga Nowozelandzka - Fakt (tom 1)
literatura piękna
saga

Lekka na jeden wieczór - tak aby się zrelaksować!

Uwielbiam sagi rodzinne, więc nie zastanawiałam się ani sekundy, gdy zobaczyłam pierwszy tom Sagi Nowozelandzkiej autorstwa Pani Sarah Lark. Nie przeraziła mnie też ilość tomów, ba nawet zachęciła, bo przecież każda dobra saga opowiada o wielopokoleniowych dziejach członków rodziny.

"Na koniec świata" to pierwsza część gdzie miałam przyjemność poznać dwie główne...

• Biblioteka 2019
  • 2018
  • -Romans historyczny
  • Literatura piękna,powieść,baśnie,opowiadania,itp.
  • Przeczytane 2015
  • 2017
  • 2019
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Na koniec świata