Moralność pani Piontek

Mamuśka z piekła rodem

Link do recenzji

5735 639 406

1941 ocen

Lekka i szybko się czyta, ale nie moje klimaty.

Na półkach: , , , ,

Lekka, przyjemna i zabawna - jeśli tego szukacie, to Moralność Pani Piontek spełni wszystkie te wymagania.

Więcej o niej znajdziecie tutaj: https://www.instagram.com/p/CW0jIUdshQl/?utm_source=ig_web_copy_link

Książki Magdaleny Witkiewicz niezmiennie poprawiają mi humor. Przynajmnie te, które przeczytałam. Tak też i było z "Moralnością..."- zabawna, z dystansem, podnosząca na duchu i wywołująca uśmiech na twarzy. Polecam!!!

Lekka w czytaniu,nie zachwyca fabułą.

Przeczytałam ,ale trudno mi ocenić tą pozycję ,nie mój typ.
Poleciła mi ją koleżanka ,niestety nie gustuję w książkach lekkich ,wywołujących uśmiech na twarzy.

Zapowiadało się bardzo dobrze ale im dalej w las tym gorzej. Historia niestety bardzo przewidywalna.

Genialna. Dawno się tak nie uśmiałam. Wszystkie postacie zjednały sobie moją sympatię. Każda na swój sposób ubarwiła mi fatalne samopoczucie związane z zapaleniem zatok. Mamy tu ogromny pakiet przezabawnych sytuacji i zbiegów okoliczności zgrabnie spuentowanych w ostatniej scenie. Czysta lekka przyjemność. :)

Lekka, miła i przyjemna opowieść o "harpii i pirani". Jak zwykle czytając Panią Witkiewicz śmieje się okrutnie I płacze ze wzruszenia. Mam nadzieję, że nie tylko ja tak mam.

Lekkie, łatwe i przyjemne. Na odstresowanie i przerzucanie kartek bez głębszych przemyśleń świetne. Na nawet i trochę śmiechu głównego było. B

W sam raz na wakacje, lekka, zabawna, momentami zachęca do refleksji.

2 462
    1 098