Życie na pełnej petardzie czyli wiara, polędwica i miłość

Nominacja w plebiscycie 2015
Jan KaczkowskiPiotr Żyłka Wydawnictwo: WAM biografia, autobiografia, pamiętnik
WAM
ks. Jan Kaczkowski wiara życie rak
biografia, autobiografia, pamiętnik
ks. Jan Kaczkowski wiara życie rak
Inne

Piękna, szczera i bardzo mądra rozmowa, poruszająca niezwykle trudne tematy. Postać Księdza Jana Kaczkowskiego jest bardzo wyjątkowa i niezwykle prawdziwa. Wielka szkoda, że tak wspaniałego człowieka nie ma już wśród nas, ale mam nadzieję, że jego świadectwo będzie drogowskazem dla wielu księży, którzy powinni podążać jego śladem, by się w dzisiejszym świecie nie pogubić.

Poczciwa dawka szczerości, autentyczności, dobrego humoru, ale przede wszystkim wspaniały przykład wrażliwości na drugiego człowieka.
A to wszystko przy przechodzeniu ciężkiej choroby.
Oby jak najwięcej było takich ludzi i kapłanów.

to jest moja ulubiona książka Ks Jana. Przeczytana nie jeden raz .....i nie ostatni.
Polecam.

Ok, dobrze się ją czytało. Daje dużo do myślenia, porusza tematykę przemijania...

Pełna energii i optymizmu, ale także rozważań o życiu, przemijaniu, wierze i nie tylko. Książka/wywiad, która pokazuje, że nie trzeba wiele, by cieszyć się każdym dniem i czerpać to co najlepsze.

Główny bohater to ciekawa postać. Książka też nie była zła, ale kilka razy odkładałem ją żeby przeczytać coś innego.

Dobra. Szybko się czyta, ale bez większego szału.

W tym trudnym czasie, pełnym podziałów, odczułam potrzebę obcowania z duchownym z prawdziwego zdarzenia. Sięgnęłam więc po „Życie na pełnej petardzie”. Kojarzyłam ks. Jana z mediów, dlatego czułam, że książka przypadnie mi do gustu. Nie myliłam się. Bardzo ciekawa rozmowa, z przyzwoitym i mądrym człowiekiem, którą polecam każdemu.

Piękne i trudne. Ileż wiary i zaufania. Dziękuję księże Janie.

Pochłonęłam w całości choć długo odkładałam przeczytanie tej książki... Dobrze się złożyło. Książka idealna na obecny czas. Jest w niej trochę o aborcji więc akurat na dzisiejsze czasy... :) Polecam.

Bardzo dobra książka o życiu księdza Jana Kaczkowskiego, o jego działalności, przeciwnościach losu, o chorobie na którą umarł.

Wspaniała refleksja życia miłego Bogu i o tym że warto jest pomagać innym ludziom i uczyć to celem swojego życia.

Warto przeczytać, polecam.

• 2018
  • 2016
  • 2019
  • 2017

Jan Kaczkowski Życie na pełnej petardzie czyli wiara, polędwica i miłość Zobacz więcej

Video

Video