Po kres czasu

Until The End Of Time
literatura obyczajowa, romans
Hanna de Broekere
miłość książka powieść zauroczenie

Sądziłem, że w romansach nie da się za wiele wymyślić i pierwsza część mnie o tym przekonała. Łatwo było odgadnąć tragiczny koniec. Ale druga częśc mnie wciągnęła. Oczywiście sporo tutaj niedomówień i przypadku, ale byłem ciekaw, w jaki sposób Lillibet wyda swoją kiążkę i połączy się z Bobem (bo przecież tak musiało być).

"Po kres czasu" to książka o miłości, która wiele potrafi przetrwać i łączy na zawsze. To niezwykle wciągająca historia. Czyta się ją bardzo szybko. Wpływ na to ma nie tylko interesująca fabuła, ale również styl Danielle Steel,Polecam.

Czytając tę książkę bardzo da się odczuć emocje bohaterów i miłość, która ich łączy. Na początku średnio mi się podobała, ale później się wciagnelam, a historia bohaterów kilkakrotnie mnie wzruszyła.

Czytam tylko thrillery, czasami horrory, jest to moja pierwsza książka typu romansu, do której przekonała mnie siostra, mówiła że będę wzruszona opowieścią i tak też było. Pierwsze około 150 stron tak mnie nudziło (gdyż jestem przyzwyczajona do czytania książek gdzie wciąż coś się dzieje, morderstwa, zaginięcia itp) i myślałam że odłożę książkę na półkę. Stwierdziłam, że...

To było moje pierwsze spotkanie z Danielle Steel i nie będę za często wracać do powieści autorki - raczej wtedy, gdy będę chciała poczytać coś bardzo lekkiego i nie wymagającego wysiłku intelektualnego ani wywołującego zbyt wielu emocji.

Książka opowiada dwie historie. Druga była zdecydowanie ciekawsza, ponieważ bohaterka była amiszką. Ten element kulturowy ubarwił wątek....

Historia która nie jest przynajmniej dla mnie jakaś mega poruszająca,ale dobrze się czyta.

uwielbiam..... każdą książkę Danielle 😙

Książka przedstawia losy dwóch par. Z początku wydają nam się one ze sobą w ogóle nie połączone lecz z czasem odkrywamy ich magię.

Każdy kto mnie zna lub choć raz zajrzał do mojej biblioteczki z pewnością wie, że nie czytam wielu książek obyczajowych, a nawet jeśli już po taką sięgnę to musi zachwycić mnie opis, styl pisania autorki i fabuła.
W tym wypadku tak nie było....

Trochę zawiódł mnie ten utwór, ale muszę przyznać, że temat książki bardzo ciekawy i ujęty bardzo dobrze. Zdecydowanie większe wrażenie wywarła na mnie druga część książki, tj. losy Roberta i Lillibet.
Polecam tym, którzy nie oczekują wysokiego poziomu literackiego, tylko chwilę relaksu.

Najgorsza książka Danielle Steel jaką przeczytałam. Żałuję, że ją kupiłam i żałuję każdej mojej chwili poświęconej tej ckliwej powieści. Dwie historie par i niestety żadna nie była nawet odrobinę ciekawa. Kiedy już myślałam, że jedna z bohaterek będzie musiała się uporać ze stratą ukochanego człowieka, to UWAGA, UWAGA! 2 dni miją i ona dołącza do niego, "do...

• Danielle Steel
  • Chcę w prezencie