Kaprys, żart i inne muzyczne fanaberie

Iwona CałaIzabella Klebańska Wydawnictwo: Wydawnictwo Literatura muzyka
978-83-7672-181-1
Wydawnictwo Literatura
kaprys żart muzyka wiersze edukacja muzyczna dla dzieci
muzyka
978-83-7672-181-1
kaprys żart muzyka wiersze edukacja muzyczna dla dzieci

Kaprys, żart już w tytule brzmi przewrotnie. Radosna, bogata arabeska, kto z was wiedział, że utwór dla Elizy to bagatela? Brzmi lekko a ile piękna kryje. Barkarola - liryczna, senna, niczym podkład dawnych filmów, odpływamy przy jej dźwiękach. Ahhh chwilo trwaj. Ale ta sielanka nie trwa długo, juz bolero wydobywa się z głośników, marsza gra. A to dopiero początek!
Książka...

Bardzo dawno temu w prezencie od znajomej córka otrzymała pierwszą z książek muzycznych
Izabelli Klebańskiej
i tak nam się ona spodobała (książka, nie znajoma, ani autorka ;-),
że niedługo potem kupiłam kolejne dwie książki tej autorki.

Każda książka to wiersze na muzyczne tematy oraz płyta z odpowiednio dobranymi muzycznymi "kawałkami" ;-)
Całość z pięknymi ilustracjami...

• Muzyczne
  • Wypożyczone
  • Literatura dziecięca
  • Dla dzieci

Dodaj cytat z książki Kaprys, żart i inne muzyczne fanaberie