Droga Karola Wojtyły. Tom I. Na tron Apostołów 1920-1978

Jan Paweł II chrześcijaństwo
biografia, autobiografia, pamiętnik
978-83-247-1617-3
Jan Paweł II chrześcijaństwo

Bardzo ciekawa biografia Jana Pawła II z których dowiedziałam się wielu interesujących faktów z życia naszego Papieża o których nie wiedziałam. Oprócz brata Edmunda Karol Wojtyła miał jeszcze siostrę Olgę która zmarła będąc niemowlęciem. Dodadtkowo bogato ilustrowana. Polecam.

Dużo ciekawego czytania.

Książka napisana z dużą wnikliwością zawierająca wiele ciekawostek z życia Karola Wojtyły. Piękne zdjęcia.

Nie lubię biografii! Ale, co do tej jestem skłonna zmienić zdanie. Ciekawe zdjęcia, przystępny język, dużo ciekawostek!
Przeczytałam w 2 dni, niebawem zapewne sięgnę po kolejne tomy.

• Biografie
  • Przeczytane w jeden dzień