Polskie insygnia koronacyjne. Symbole władzy państwowej

Michał Rożek Wydawnictwo: Petrus historia
978-83-7720-164-0
Petrus
insygnia koronacyjne korona berło historia insygnia władzy monarchia historia Polski
historia
978-83-7720-164-0

Książka napisana w ciekawy sposób, można się z niej wiele dowiedzieć o tym jakie insygnia koronacyjne posiadali polscy królowie oraz o ich losach. W książce są zamieszczone piękne zdjęcia co dodatkowo podnosi jej wartość.

Dyskusje

• Historia
  • historia
  • Średniowiecze
  • 7) Historia: 9) Kompendia
  • Posiadam - naukowe
  • Historia i powieści historyczne
  • 6) A) A to Polska właśnie.