W wielu kolorach

Nasza Księgarnia
dorastanie problemy rodzinne adopcja
literatura dziecięca
dorastanie problemy rodzinne adopcja

Trochę się nudzę, ale tylko trochę, z pewnością mniej od innych, umiem sobie zapełnić każdą chwilę i nawet w tej sytuacji, w jakiej się znalazłam, wynajduję sobie mnóstwo zajęć. Jednym z nich jest właśnie pisanie.
Postanowiłam opowiedzieć w miarę dokładnie, co mi się zdarzyło w ostatnim roku, a zdarzyło się wiele, duże zmiany zaszły w mym życiu, chociaż pozornie nic się nie...

dziewczyna pisze o swoim życiu. o ojcu który jest sławnym malarzem. chciała iść do domu dziecka lecz nie poszła Poznała kolega z którym chodziła do kina lub opery

• Literatura młodzieżowa
  • Poszukiwane
  • Most wanted!!!
  • Chcę mieć/poszukiwane
  • Młodzieżowe
  • Obyczajowe

Dodaj cytat z książki W wielu kolorach