Kup teraz - 10 ofert w cenie od 23.99 zł do 33.20 zł

Sklepik z Niespodzianką. Bogusia

Katarzyna Michalak Wydawnictwo: Nasza Księgarnia Cykl: Sklepik z niespodzianką (tom 1) literatura piękna
9788310120250
Nasza Księgarnia
miłość marzenia sklepik
Sklepik z niespodzianką (tom 1)
literatura piękna
9788310120250
miłość marzenia sklepik

No cóż... Kolejny raz niestety twórczość Pani Michalak mnie nie porwała.
Jak dla mnie infantylna opowiastka o losach młodej dziewczyny Bogusi, która powraca do kraju i szuka sposobu na życie. Otwiera swój sklepik, poznaje przyjaciół, zakochuje się i w sumie tyle...
Dobra powiastka na to aby odpocząć od ambitniejszych lektur i się zresetować.

trochę infantylna i przesłodzona, na jedno popołudnie :)

Świetna książeczka bez parcia na bycie wielką literaturą. Ciepła, napisana lekkim piórem. Akurat na poprawę nastroju.

Szybko umyka strona po stronie. Dla relaksu, szybko umknie.

Lekka na pewno. I mega naiwna. Ot, nawet jeśli chwilowo jest pod górkę, to za chwilę na pewno będzie z górki.... - to zdanie może służyć za recenzję. Nie dobrnęłam do końca pierwszej części. Słodycz , która wylewała się z tej książki po prostu mnie zemdliła.

Ciepła i przytulna opowieść o uczuciach,emocjach i przyjaźni. Można się dzięki niej oderwać od rzeczywistości.

Słaba. Kiedyś były takie książki z serduszkiem niemieckiej autorki, jeden schemat tylko zmieniała okoliczności. Michalak robi tak samo, bajka z happy endem oderwana od codzienności. Pisane seriami żeby złapać więcej kasy. Nie wynosi niczego i nic po sobie nie pozostawia, ot akurat na jesienny wieczór...do odhaczenia kolejnej pozycji w 52 book challengerze

Miła i ciepła opowieść . Jednym tchem , dla relaksu .Polecam

Autorka opisuje nam Bogusię - dziewczynę z domu w którym przelewało się dobro, tolerancja i szczęście, dziewczyna jednak wraca właśnie z pracy w Holandii, zamiast wrócić do tego szczęścia zatrzymuje się w małym miasteczku nieopodal Kołobrzegu - w Pogodnej. tam pod wpływem impulsu i chwili kupuje cały dom, część przeznaczoną na sklep i część mieszkalną.. poznaje okolicę i...

Mnie się bardzo podobała, lekko się czyta i mimo , że historia nie jest jakaś wyjątkowa to całość jest wciągająca, romantyczna i wzruszająca, że i tak wzbudza atencję...

2 698
  • 2012