Cuda cichej nocy

- Kategoria:
- literatura obyczajowa, romans
- Format:
- audiobook
- Data wydania:
- 2025-11-17
- Data 1. wyd. pol.:
- 2025-11-17
- Język:
- polski
- ISBN:
- 9788368254983
- Długość:
- 8 godzin 39 minut
- Lektor:
- Agata Bieńkowska
Przedświąteczny czas to nie jest dobry moment, żeby zostać porzuconą przez ukochanego, zwłaszcza kiedy już planuje się ślub. A jednak to właśnie przydarza się Jagodzie, dwudziestopięcioletniej studentce ostatniego roku położnictwa. Jej narzeczony oświadcza, że w ich związku wieje nudą, po czym odchodzi w siną dal. Jagoda jest załamana, ale życie toczy się dalej, święta za pasem, więc pewnego dnia wybiera się do jednej z wrocławskich galerii handlowych po prezenty dla bliskich. W tym samym czasie na podobny pomysł wpada Mikołaj, muzyk, który po śmierci narzeczonej zamieszkał we Wrocławiu i podjął pracę w szkole muzycznej, gdzie uczy dzieci gry na saksofonie. W sklepie Jagoda i Mikołaj nieoczekiwanie wyciągają ręce po tę samą zabawkę…
Co wyniknie z tego przypadkowego spotkania dwójki zranionych ludzi? Czy będą umieli otworzyć się na nową miłość? A może święta to naprawdę czas cudów?
Kup Cuda cichej nocy w ulubionej księgarni
W naszej porównywarce znajdziesz książki, e-booki i audiobooki z najpopularniejszych księgarń internetowych. Niektórzy partnerzy przygotowują dla użytkowników naszego serwisu specjalne rabaty, dlatego warto kupować książki przez lubimyczytać.pl. Oferty są prezentowane w trzech kategoriach: „Oferta dnia” (promocje partnerów),„Polecane księgarnie” (sprawdzeni partnerzy handlowi, z którymi współpracujemy na podstawie umów) oraz „Pozostałe”. W każdej kategorii kolejność prezentacji zależy od ceny produktu przekazanej przez księgarnie lub dostawcę porównywarki. Lubimyczytać.pl nie prowadzi sprzedaży i nie uczestniczy w procesie zakupowym po przekierowaniu na stronę sklepu. Mimo że dokładamy starań, aby wszystkie linki i informacje były aktualne, nie mamy wpływu na ewentualne nieścisłości cenowe, błędne przekierowania lub zmiany w ofertach księgarni. Jeśli zauważysz nieprawidłowość, prosimy o zgłoszenie jej na adres: admin@lubimyczytac.pl. Dzięki Twojej informacji możemy jeszcze lepiej dbać o jakość działania naszej porównywarki.
Oceny książki Cuda cichej nocy
Poznaj innych czytelników
389 użytkowników ma tytuł Cuda cichej nocy na półkach głównych- Przeczytane 264
- Chcę przeczytać 125
- 2021 23
- Posiadam 21
- 2025 15
- 2022 12
- Legimi 11
- Świąteczne 8
- Audiobooki 7
- Ulubione 6



































OPINIE i DYSKUSJE o książce Cuda cichej nocy
Bardzo przyjemna, lekka, świąteczna opowieść.
Bardzo przyjemna, lekka, świąteczna opowieść.
Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo toProsta, lekka, przyjemna. W sam raz do posłuchania przy świątecznej krzątaninie.
Prosta, lekka, przyjemna. W sam raz do posłuchania przy świątecznej krzątaninie.
Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo toPiękna świąteczna książka, dająca nadzieję na lepsze jutro. Polecam
Piękna świąteczna książka, dająca nadzieję na lepsze jutro. Polecam
Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo toCieszę się, że trafiłam na tę książkę, jest taka jak powinna być, ciepła, miła i pozytywna. Wszak to święta przecież.
Cieszę się, że trafiłam na tę książkę, jest taka jak powinna być, ciepła, miła i pozytywna. Wszak to święta przecież.
Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo toKsiążka naprawdę godna polecenia - ciepła, magiczna i ze świątecznym klimatem :) Wiele zdarzeń w niej przedstawionych -tzw. "zbiegów okoliczności" - wiadomo, że jest typowo książkowych i filmowych, mają one w sobie jednak tyle uroku, że z przyjemnością i uśmiechem na ustach się je przyjmuje :)) Bardzo polecam, zwłaszcza przed świętami, ale nie tylko :)
Książka naprawdę godna polecenia - ciepła, magiczna i ze świątecznym klimatem :) Wiele zdarzeń w niej przedstawionych -tzw. "zbiegów okoliczności" - wiadomo, że jest typowo książkowych i filmowych, mają one w sobie jednak tyle uroku, że z przyjemnością i uśmiechem na ustach się je przyjmuje :)) Bardzo polecam, zwłaszcza przed świętami, ale nie tylko :)
Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo toNa początku trochę przytłaczała mnie ilość bohaterów i chwilę mi zajęło, żeby zorientować się, kto jest kim, ale potem słuchało się już przyjemnie. To jedna z tych historii świątecznych, które raczej nie zapadają na dłużej w pamięć, ale mimo to potrafią umilić grudniowe chwile.
Na początku trochę przytłaczała mnie ilość bohaterów i chwilę mi zajęło, żeby zorientować się, kto jest kim, ale potem słuchało się już przyjemnie. To jedna z tych historii świątecznych, które raczej nie zapadają na dłużej w pamięć, ale mimo to potrafią umilić grudniowe chwile.
Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo toJak już sama okładka sugeruje, książka w urokliwym, ciepłym, świątecznym, zimowym klimacie. Opowiada o wybaczaniu, o pogodzeniu się z bolesną przeszłością, o samotności, o różnych odcieniach miłości. Daje nadzieję na lepsze jutro, rozgrzewa, jest niczym czekolada.
Jak już sama okładka sugeruje, książka w urokliwym, ciepłym, świątecznym, zimowym klimacie. Opowiada o wybaczaniu, o pogodzeniu się z bolesną przeszłością, o samotności, o różnych odcieniach miłości. Daje nadzieję na lepsze jutro, rozgrzewa, jest niczym czekolada.
Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo toRecenzja książki Agnieszki Stec-Kotasińskiej ,,Cuda cichej nocy.
Opis wydawcy
Przedświąteczny okres to nie jest dobry moment, żeby zostać porzuconą przez ukochanego, zwłaszcza kiedy już planuje się ślub. A jednak to właśnie przydarza się Jagodzie. Jej narzeczony oświadcza, że w ich związku wieje nudą, po czym odchodzi w siną dal. Jagoda jest załamana, ale życie toczy się dalej, święta za pasem, więc pewnego dnia wybiera się do jednej z wrocławskich galerii handlowych po prezenty dla bliskich. W tym samym czasie na podobny pomysł wpada Mikołaj, muzyk, który po śmierci narzeczonej zamieszkał we Wrocławiu i podjął pracę w szkole muzycznej, gdzie uczy dzieci gry na saksofonie.
Dwoje obcych ludzi spotyka się w sklepie po jedną z popularnych zabawek i to było zrzadzenie losu dla nich dwojga po przejsciach. Jagoda porzucona przez wieloletniego chlopaka on dzieli nadal smutek po śmierci żony.
Jest to piękna historia świąteczna. Pełna humoru oraz chwilami smutku. Czuć z tej ksiażki atmosferę świąt. Ale też była trochę przewidywalna. Mnie to jednak nie zraziło. Ale chwilami też łezka zakrecila się w oku. Poczucie humoru seniorki też na poziomie a najbardziej mi się podobalo jak dogryzala ratownikom w dobrym celu, żeby swieżo upieczonej mamie i dziecku nic się nie stalo.
I jest kolejna ksiazka na której się nie zawiodlam. Idealna na ten grudniowy czas.
Recenzja książki Agnieszki Stec-Kotasińskiej ,,Cuda cichej nocy.
więcejOznaczone jako spoiler Pokaż mimo toOpis wydawcy
Przedświąteczny okres to nie jest dobry moment, żeby zostać porzuconą przez ukochanego, zwłaszcza kiedy już planuje się ślub. A jednak to właśnie przydarza się Jagodzie. Jej narzeczony oświadcza, że w ich związku wieje nudą, po czym odchodzi w siną dal. Jagoda jest załamana, ale życie toczy się...
Historia typowo świąteczna i rodzinna. Jak to w takich powieściach bywa, początek mocno zakręcony. Pełno niedopowiedzeń, niedomówień, żali sprzed lat a potem następuje magiczny grudzień i wszystko zaczyna się klarować i rozwiązywać.
W życiu już tak barwnie nie jest, choć można zawsze o tym poczytać.
Historia typowo świąteczna i rodzinna. Jak to w takich powieściach bywa, początek mocno zakręcony. Pełno niedopowiedzeń, niedomówień, żali sprzed lat a potem następuje magiczny grudzień i wszystko zaczyna się klarować i rozwiązywać.
Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo toW życiu już tak barwnie nie jest, choć można zawsze o tym poczytać.
Przepięknie nastroiła mnie do nadchodzących świąt. Serdecznie polecam.
Przepięknie nastroiła mnie do nadchodzących świąt. Serdecznie polecam.
Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to