rozwiń zwiń

Kup sobie Garfielda

LubimyCzytać LubimyCzytać
10.07.2019

Dom aukcyjny Heritage Auctions wystawia na sprzedaż oryginalne paski komiksowe z Garfieldem z kolekcji Jima Davisa. A co może lepiej pasować do wnętrza sypialni niż najbardziej leniwy kot na świecie? 

Kup sobie Garfielda

Komiks o sympatycznym pożeraczu lasagne święci triumfy od roku 1978, kiedy to ukazał się po raz pierwszy za pośrednictwem United Feature Syndicate w 41 amerykańskich gazetach (w tym w „The Chicago Sun-Times”). Obecnie na całym świecie ponad 2000 różnych gazet i stron internetowych publikuje codzienne przygody słynnego kota stworzonego przez Jima Davisa. Garfield doczekał się również ekranizacji kinowych, filmów telewizyjnych i seriali. Zresztą – kto go nie zna?

W serwisie Heritage Auctions pojawiły się już pierwsze aukcje oryginalnych komiksowych pasków, pochodzące z kolekcji samego Jima Davisa. Na licytacji będą wystawione zarówno klasyczne trzykadrowe historyjki, jak i dłuższe formy, pierwotnie drukowane na całych gazetowych stronach. Są wśród nich zarówno perełki datowane na lata 80. ubiegłego stulecia, jak i te młodsze, z początku XXI wieku.

Od 2011 roku popularne historyjki o leniwym kocie powstają już tylko na dyskach komputerów. Aukcja w Heritage może być w takim razie jedną z ostatnich możliwości, aby nabyć oryginalne, rysowane paski z Garfieldem, Odiem i Johnem.


komentarze [5]

Sortuj:
Niezalogowany
Aby napisać wiadomość zaloguj się
Balcar 11.07.2019 07:48
Czytelnik

Kupiłbym, ale ceny pewnie będą z kosmosu xD

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
konto usunięte
12.07.2019 09:43
Czytelnik

Użytkownik wypowiedzi usunął konto

Niezalogowany
Aby napisać wiadomość zaloguj się
PanKracy 10.07.2019 19:48
Bibliotekarz

Gratka dla kolekcjonerów i miłośników komiksów.

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
LubimyCzytać 10.07.2019 13:58
Administrator

Zapraszamy do dyskusji.

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post