Dołącz do wyzwania czytelniczego LC

LubimyCzytać LubimyCzytać
04.01.2019

Chcecie w 2019 roku poznać nowych autorów? Otworzyć się na inne gatunki literackie? Zacząć czytać regularnie? Dołączcie do tematycznego wyzwania książkowego stworzonego przez społeczność czytelników lubimyczytać.pl!

Nowy rok to czas planowania i wyznaczania celów na nadchodzące miesiące, również tych książkowych. Dla jednych ważne jest przeczytanie jak największej liczby tytułów, dla innych nadrobienie pozycji z klasyki światowej lub własnych stosów wstydu, a znajdą się również czytelnicy stawiający delektowanie się treścią ponad osiągnięcia liczbowe. Niezależnie od tego, jakie mamy motywacje i preferencje gatunkowe łączy nas umysł otwarty na literaturę i serce do książek.

29 grudnia na Facebooku poprosiliśmy o pomoc w sporządzeniu listy czytelniczych zadań, tworzących wyzwanie na nadchodzący rok.

Wspólnymi siłami przygotowaliśmy wyzwanie, które swobodnie możecie łączyć z planowaną liczbą przeczytanych książek w roku 2019. Na początku każdego miesiąca będziemy odsłaniać kolejną część wyzwania. W styczniu zaczniemy od nadrabiania zaległości. Zadaniem na ten miesiąc będzie przeczytanie książki, którą otrzymaliście w prezencie. Ciekawi kolejnych punktów? Zapiszcie się do grupy na Facebooku Wyzwanie czytelnicze lubimyczytać.pl 2019.

Jeśli nie posiadacie konta w social mediach, dołączcie do wątku na forum.

Oznaczajcie nas na Instagramie i Facebooku pod zdjęciami książek, które czytacie w ramach wyzwania. Dodawajcie hasztag #WyzwanieLC2019 pod publicznymi postami. Będziemy obserwować Wasze poczynania i wpadać na Wasze profile. Zachęcamy do założenia półki „Wyzwanie LC 2019”. Jeżeli się na to zdecydujecie, to z przyjemnością przygotujemy podsumowanie, po jakie książki najczęściej sięgaliście w ramach tegorocznej akcji.

Rzucamy literacką rękawicę! Koniecznie podejmijcie #WyzwanieLC2019, a my na bieżąco będziemy zaskakiwać licznymi konkursami i niespodziankami. Powodzenia!

Reklama

komentarze [367]

Sortuj:
Niezalogowany
Aby napisać wiadomość zaloguj się
Kasia 01.01.2020 22:36
Czytelniczka

Świetny pomysł z wyzwaniem 😊. Zakończyłam wyzwanie na 2019 z rekordową liczbą książek. - 243 . Ale jestem dumna .
Od dziś rozpoczynam wyzwanie na 2020 rok

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
Annie 03.10.2019 11:19
Czytelnik

Coś z innego gatunku - o cieple, miłości, odwadze i niesamowitej empatii Henryki Krzywonos-Strycharskiej do rodziny jaką stworzyła, do sprawy w którą wierzyła i o którą walczyła. Wszystko widziane oczami męża. Moja żona Tramwajarka. Polecam.

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
pobojewska 11.04.2019 19:57
Czytelnik

Witam szukam tytułu książki harleqin .Dziewczyna blondynkA przyjeżdża do Hiszpani chyba bo długo nie miała wiadomości od brata ,on ma tam dziewczyne i dzieko ,brat tej dziewczyny oskarzył go o coś kradzież chyba ,bardzo prosze o pomoc .Dziękuję

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
BastradPL 26.03.2019 17:16
Czytelnik

"Pielgrzym" Paulo Coelho w marcu przeczytałem. Nie było łatwo ale jakoś przebrnąłem :) czekam na wyzwanie kwietniowe!

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
Rafall 22.03.2019 19:11
Czytelnik

Amundsen. Ostatni wiking

Trochę przez przypadek wypełniłem wyzwanie .... zakładam że R. to drugie imię autora. :)
#wyzwanieLC2019

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
 Amundsen. Ostatni wiking
Atramentowa Przystań 21.03.2019 14:30
Czytelniczka

Mroczne umysły to moja marcowa pozycja ;)

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
 Mroczne umysły
Fava 13.03.2019 19:39
Czytelniczka

Wyzwanie czytelnicze Marzec rozpoczęte:
Isabelle Broom "Moje greckie lato";
Iwona Wilmowska "Zanim zapomnę";
Izabella Frączyk "Koncert cudzych życzeń"
Może ktoś jeszcze kojarzy autorów z imieniem na literkę I

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
Stokrotka 13.03.2019 21:41
Czytelnik

Igor Newerly
Ilona Maria Hilliges
Ireneusz Iredyński
Izabela Sowa

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
Fava 13.03.2019 22:22
Czytelniczka

Dziękuje :)

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
Niezalogowany
Aby napisać wiadomość zaloguj się
BastradPL 03.03.2019 10:21
Czytelnik

Moją książką na luty było "Ucho igilnie" Myśliwskiego, a teraz poszukuję jakiejś książki autora z imieniem rozpoczynającym się na literę "P". Macie może jakieś pomysły? :) Tak na szybko do głowy przychodzi mi tylko Paulo Coelho oraz Pierre Bourdieu....

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
Stokrotka 03.03.2019 13:57
Czytelnik

Piotr Schmandt i jego kryminały retro.

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
Fava 13.03.2019 20:01
Czytelniczka

Philippa Gregory,Paulina Świst,Pola Kinski,
Peter Swanson,Pam Fluttert,Piotr Krysiak
Tak z każdego gatunku

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
BastradPL 13.03.2019 21:31
Czytelnik

Bardzo dziękuję :)

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
Niezalogowany
Aby napisać wiadomość zaloguj się
Katarzyna 03.03.2019 00:08
Czytelniczka

W styczniu był prezent od autorki: Perły rzucone przed damy :) Pędzimy do lutego...

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
 Perły rzucone przed damy