Krwawy księżyc

Kup książkę

Recenzje oficjalnych recenzentów i

Nadużyte zaufanie

12 Link do recenzji

Victoria i Thomas to kochające się małżeństwo, ale również znani pisarze. Ona kryminałów, on natomiast opisuje zbrodni prawdziwych morderców, do czasu kiedy oznajmia, że sam chce napisać swój pierwszy kryminał. Victoria pragnie wspierać męża, jednak wewnętrznie odczuwa nieokreślony strach. A może to tylko przemawiająca zazdrość? Otóż kryminały to jej konik, a teraz ktoś...

"Krwawy księżyc" K.C. Hiddenstorm
"Świata koniec"
Krwawy księżyc na niebie
Moje oczy wypatrują Ciebie
Nie zwlekaj więcej
Mało czasu nam zostało
Koniec świata przepowiadają
Gdy księżyc krwawe szaty przywdzieje
Bądź przy mnie, trzymaj mnie za rękę
Nie chcę odejść nie poznając Ciebie
Swojej miłości rodem z filmów Bollywood
Krwawy księżyc na niebie płonie
Miasta się walą,...

Historia Victorii i Thomasa jak dla mnie rewelacyjna. Bardzo dobry thriller z totalnie nieprzewidywalnym zakończeniem. Wielki plus za oniryczny klimat i sugestywne opisy. Z pewnością kiedyś wrócę do tej książki.

Bardzo dobra książka. Trzyma w napięciu do ostatnich stron.

sposób w jaki była prowadzona fabuła mi się nie podobał, sam styl pisania autorki nie jest zły, jest dosyć przyjemny w czytaniu, najbardziej jednak denerwowali mnie bohaterowie, którzy byli moim zdaniem źle wykreowani

Zła książka. Zła nawet bardzo zła. Nie rozumiem skąd nominacja do nagrody w 2018 roku.
Źle napisana z tragiczną główną bohaterką, płytkimi pozostałymi bohaterami, przeogromnym chaosem, brakiem logiki a pełna bzdur, irracjonalnych zachowań i wydarzeń.
Zła, płytka, głupia i nielogiczna

Witam szanownyh czetelnikow. Na temat tej ksiazki mozna by zaspiewac Ale to juz bylo .... Ale niestety powrocilo jeszcze. Niestety wszystko juz bylo. Na dodatek autorka pochodzi z Polski,a akcje ksiazki osadza w Nowym Jorku, jakby nie mozna bylo pisac o naszym pieknym kraju. No coz jezeli ktos chce przeczytac to prosze, ale nie namawiam.

No niestety nie dałam rady. Gdy przeczytałam po raz kolejny, że spojrzał na nią demonicznym wzrokiem i znów uśmiechnął się szatańsko to mnie powaliło. Do tego jakieś kretyńskie zachowania, niby kochająca się para, której w tempie kosmicznym odbija....Jestem na nie.

„Krwawy Księżyc” to trzecia, ale na pewno nie ostatnia książka polskiej autorki kryjącej się pod pseudonimem K. C. Hiddenstorm. Już niedługo na rynek wejdzie nowe, ulepszone wydanie „Władczyni Mroku”, ale jestem pewna, że za jakiś czas Karina zaskoczy nas kolejną bombą wydawniczą.

„Krwawy Księżyc” z pewnością jest horrorem. Podczas czytania nie można oprzeć się wrażeniu,...

Książka trzyma w napięciu do samego końca. I zmusza do refleksji, do spojrzenia w głąb siebie. Styl lekki, okraszony czarnym humorem. I ten wątek nadnaturalny. Dla mnie to był strzał w dziesiątkę.

Dyskusje

• 2019