Wakacje z Cynamonem

Seria: Hipopotam
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
dziecięca, przygodowa
Kasiek m

Pełna uroku opowieść o życiu w miejscu spokojnym i niezwykłym, blisko natury, wśród zwierząt i życzliwych ludzi. Ola, Dorota i Gabryś mieszkają w dużym mieście. Nadchodzące lato mają spędzić zupełnie inaczej niż zwykle - czeka ich wyjazd do leśniczówki z dziadkiem i jego kotem Cynamonem. Dzięki nowym przyjaciołom, szalonym zabawom i pewnemu niecodziennemu przedsięwzięciu wakacje te będą...

Ola, Dorota i Gabryś mieszkają w dużym mieście. Nadchodzące lato mają spędzić zupełnie inaczej niż zwykle - czeka ich wyjazd do leśniczówki z dziadkiem i jego kotem Cynamonem. Dzięki nowym przyjaciołom, szalonym zabawom i pewnemu niecodziennemu przedsięwzięciu wakacje te będą absolutnie niezapomniane.

źródło opisu: www.proszynski.pl

źródło okładki: www.proszynski.pl

Marta | 2014-06-30

Jedna z ukochanych książek mojego dzieciństwa, wielokrotnie czytana. Teraz wróciłam do niej z 8-letnią córką i wrażenia są nadal jak najbardziej na plus - mnie podoba się nadal, a córka się w niej zakochała, zupełnie jak ja kiedyś. Opis wakacji w leśniczówce trójki rodzeństwa i poznanych na miejscu dzieci ma w sobie ogromnie dużo uroku, a język i opisywane problemy dzieci są nadal jak najbardziej aktualne.

Orion | 2013-01-28
Na półkach: Chcę przeczytać, Posiadam

Mam, nie przeczytam, ale mam. :D

Daguchna | 2016-09-13
Kikaxfob | 2016-08-20