Wyzwanie czytelnicze LC

Fiord i zaginiony naszyjnik

Seria: Już czytam
Wydawnictwo: Book House
Aleksander

Książka z serii "Już czytam!" to połączenie zabawnej historii i wspaniałych iIustracji, które sprawią, że dzieci pokochają ją od pierwszego czytania! Opowieść napisana prostym, barwnym językiem i dużą czcionką, sprawi, że czytanie stanie się ich największą przyjemnością! W tym tomie czytelnicy poznają ciotkę Cecylię, Klaudię, Arka i psa Fiorda, którym na drodze do odszukania zaginionych pereł...

W tym tomie czytelnicy poznają ciotkę Cecylię, Klaudię, Arka i psa Fiorda, którym na drodze do odszukania zaginionych pereł nie stanie ani zielona parówka ani atak kretów!

Agacha | 2017-02-06
Przeczytana: 05 lutego 2017

Ciekawa i zabawna książeczka dla początkujących "czytaczy".

Wciągająca, ciekawa i przede wszystkim - zabawna :) tona śmiechu. Bardzo ładnie zilustrowana 👍

Zdecydowanie polecam. Wraz z moim pięciolatkiem ☺

Keenyah | 2016-12-08
Na półkach: Przeczytane, Z Maksiem :)
Przeczytana: 2016 rok

Rewelacyjna, ale niestety bardzo krótka historia o zaginięciu pewnego bardzo ważnego dla cioci naszyjnika z pereł...

Nawiązania do "Gwiezdnych Wojen" bardzo się synowi podobały, a także bardzo chętnie oglądał ilustracje, które mnie też zachwyciły (mieliśmy inne wydanie).

Polecamy :)

Bravo26 | 2017-09-23
Przeczytana: 23 września 2017

Najfajniejszy był Fiord i jego zielona, śmierdząca parówka. Przewidywalna i prosta historyjka, która raczej nie przykuwała uwagi synka. Czytałam ją raczej dla siebie 😁

aminnie | 2018-05-16

moja pierwsza samodzielnie przeczytana książka!

Jakubkowska | 2018-10-24
Olgierd | 2018-10-23