Fiord i zaginiony naszyjnik

Seria: Już czytam
Wydawnictwo: Zielona Sowa
youstyna

Już czytam to wznowienie serii 12 książek do samodzielnego czytania przez dzieci dopiero zaczynające swoją przygodę z książkami. Zabawne historyjki z niesamowitymi bohaterami i ich niezwykłymi przygodami na pewno rozbawią i zachęcą do czytania każdego młodego czytelnika. A wartkie opowieści napisane prostym i barwnym językiem i duża czcionką z zabawnymi ilustracjami sprawią, że czytanie stanie się prawdziwą przyjemnością. Na końcu każdej książki znajduje się słowniczek trudnych wyrazów i zadania bawiące i sprawdzające wiedzę wyniesioną z książek. Książki skonsultowane przez metodyka edukacji wczesnoszkolnej.

źródło opisu: http://www.zielonasowa.pl/fiord-i-zagubiony-naszyjnik-juz-czytam.html

źródło okładki: http://www.zielonasowa.pl/fiord-i-zagubiony-naszyjnik-juz-czytam.html

Wciągająca, ciekawa i przede wszystkim - zabawna :) tona śmiechu. Bardzo ładnie zilustrowana 👍

Zdecydowanie polecam. Wraz z moim pięciolatkiem ☺

aminnie | 2018-05-16

moja pierwsza samodzielnie przeczytana książka!

Bravo26 | 2017-09-23
Przeczytana: 23 września 2017

Najfajniejszy był Fiord i jego zielona, śmierdząca parówka. Przewidywalna i prosta historyjka, która raczej nie przykuwała uwagi synka. Czytałam ją raczej dla siebie 😁

Agacha | 2017-02-06
Przeczytana: 05 lutego 2017

Ciekawa i zabawna książeczka dla początkujących "czytaczy".

Keenyah | 2016-12-08
Na półkach: Przeczytane, Z Maksiem :)
Przeczytana: 2016 rok

Rewelacyjna, ale niestety bardzo krótka historia o zaginięciu pewnego bardzo ważnego dla cioci naszyjnika z pereł...

Nawiązania do "Gwiezdnych Wojen" bardzo się synowi podobały, a także bardzo chętnie oglądał ilustracje, które mnie też zachwyciły (mieliśmy inne wydanie).

Polecamy :)