Inne
Bafka

„Rozmowy z Drzewami” to poradnik dla poszukujących duchowego kontaktu z Naturą, dla artystów, dla ludzi poszukujących własnej mocy i inspiracji w sobie. Drzewa są zanurzone w Miłości i nie mają ambicji zostania autorytetami. Są przewodnikami. Prowadzą każdego do siebie. Nasi przodkowie wiedzieli jaka jest ich moc. W książce pokazuję jak można wrócić do pradawnego kontaktu wszystkiego ze wszystkim na Ziemi z poziomu człowieka zagubionego w cywilizacji europejskiej.

źródło opisu: https://ridero.eu/pl/

źródło okładki: https://ridero.eu/pl/

Ta książka jest z całą pewnością wyjątkowa i nieporównywalna do żadnej innej. I trudno ją upchnąć do jakiejkolwiek kategorii, bowiem tak szerokie są tematy, które porusza. To nie jest książka jedynie o drzewach, ale o wszystkim, o naszym życiu, o duchowości, o światach, duszy. I choć książeczka objętościowo jest raczej niewielka, to z pewnością nie jest to lektura jedynie na jeden wieczór. Ja sama dawkowałam ją sobie w małych kawałeczkach smakując, oswajając się, znowu smakując. Nie była to łatwa lektura. Bo i też treści - przekazy od drzew, nie zawsze były łatwe. Niektóre tematy były mi już znane, wręcz zaprzyjaźnione. Inne zupełnie nowe, zastanawiały, wprowadzały w konsternację, wymagały aby się nad nimi zastanowić, podumać... Choć w zasadzie nie jest to wiedza, którą można zrozumieć jedynie umysłem. Tak, tutaj do czytania tej książki zdecydowanie potrzeba otwartości serca. I czułam od pierwszych stron jak i moja czakra serca się otwiera i wibruje. Nie cały czas, bo były też...

Estera | 2018-07-21
Przeczytana: 20 lipca 2018

Jedna z najpiękniejszych książek jakie było mi dane przeczytać w swoim życiu. Zabrała mnie w cudowną podróż w głąb siebie i ubrała w słowa wszystko to co było we mnie od zawsze. Jeśli pragniesz w życiu świadomego połączenia z naturą i szukania w niej wsparcia we wszelkich aspektach to jest to książka dla Ciebie.

Kinia | 2018-03-14

REWELACJA!
Książka pełna wiedzy, energii i miłości. Uświadamia czytelnikowi siłę drzew, przedstawia ich rolę wokół nas, a także zależność drzewo-człowiek.
Książka dla miłośników natury i osób z otwartymi sercami.

Dziękuję p. Weroniko za wydanie tego cudu. Dziękuję że mogłam go przeczytać <3

panbarney | 2018-07-19