Prawo przyciągania. 5 prostych kroków do zdobycia bogactwa (lub czegokolwiek)

Tłumaczenie: Magdalena Strzelecka
Wydawnictwo: Onepress
9788324622030

liaguszka | 2014-06-01

Jemu (autorowi) już się udało zdobyć bogactwo (choćby pośrednio dzięki mnie- kupiłam jego książkę), wiec może i mnie się uda?

Nel | 2010-11-13
Na półkach: Ulubione, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 01 czerwca 2009

Książka z pewnością nie dla wszystkich, bo spotkałam się wiele razy ze sceptycznym podejściem do rzeczy, które nie są łatwe do przyjęcia.
To jest fajnie napisana prawda o tym, że przyciągamy do siebie każde zdarzenie, którego doświadczmy w życiu - zarówno dobre jak i złe. Można w to wierzyć lub nie. Ja wierzę, bo u mnie się sprawdza. I u każdego się sprawdza, ale jak już napisałam wcześniej - nie każdy w to wierzy, dlatego ta książka nie jest dla wszystkich.

Magdalena Bienia | 2012-06-12
Przeczytana: maj 2012

Trochę bajkowych teorii, ale wychodząc z założenia, że jak w coś wierzysz to to dla Ciebie działa, czemu nie zwiększyć dzięki temu swojej efektywności. W końcu i tak to my nadajemy znaczenie wszystkiemu, co widzimy, słyszymy i z czym stykamy się na co dzień.

Paulina | 2016-08-04
Przeczytana: kwiecień 2016

Pozycja nie dla wszystkich, ale podobnie jest z większością poradników. Mnie jednak porwała, dużo z niej wywnioskowałam i wynotowałam parę cytatów. Bardzo przyjemnie się czytało i myślę, że jeszcze do niej wrócę.

Tomasz | 2011-01-28

Książka zdecydowanie przereklamowana. Zbyt wiele zbędnych opisów i recenzji. Prawo przyciągania działa jeśli w nie uwierzymy i poczynimy w swoim życiu odpowiednie kroki. Autor sugeruje, że wystarczy zmienić sposób myślenia, a wszystko co najwspanialsze samo pojawi się w naszym życiu. Prawo przyciąnia to tylko jedno z wielu odwiecznych praw sukcesu, które będzie działać na naszą korzyść jeśli będziemy odpowiednio postępować i to bez względu na to czy jesteśmy tego świadomi czy też nie. Joe Vitale ograniczając się jedynie do opisania kilku historii ze swojego życia zdecydowanie zbyt mało mówi jak powinniśmy postępować

Karola Nosek | 2015-01-16

Skuteczna, jeśli uwierzysz. Przeczytałam książkę, ale musiałam uwolnić się od uprzedzeń. Zaufałam, wyobraziłam i moje życie ruszyło w dobrą strone, stało się tyle niesamowitych rzeczy i dobrych i małych, że nie potrafię ich zliczyć. Oczywiście wiele razy coś nie wyszło, ale i z tego czerpalam naukę.

fallka | 2013-02-04

bardzo pomocne :)