Klub kąpielowy angielskich dam

Okładka książki Klub kąpielowy angielskich dam
Barbara J. Zitwer Wydawnictwo: Znak Literanova Seria: Zaczytaj się literatura piękna
352 str. 5 godz. 52 min.
Kategoria:
literatura piękna
Format:
papier
Seria:
Zaczytaj się
Data wydania:
2013-07-15
Data 1. wyd. pol.:
2013-07-15
Liczba stron:
352
Czas czytania
5 godz. 52 min.
Język:
polski
ISBN:
9788324024322
Tłumacz:
Anna Rogulska
Średnia ocen

                5,9 5,9 / 10

Oceń książkę
i
Dodaj do biblioteczki
Reklama

Kup Klub kąpielowy angielskich dam w ulubionej księgarni i

Porównywarka z najlepszymi ofertami księgarń
W naszej porównywarce znajdziesz książki, e-booki i audiobooki z najpopularniejszych księgarń internetowych. Niektórzy partnerzy przygotowują dla użytkowników naszego serwisu specjalne rabaty, dlatego warto kupować książki przez lubimyczytać.pl.
Oferty są prezentowane w trzech kategoriach: „Oferta dnia” (promocje partnerów), „Polecane księgarnie” (sprawdzeni partnerzy handlowi, z którymi współpracujemy na podstawie umów) oraz „Pozostałe”. W każdej kategorii kolejność prezentacji zależy od ceny produktu przekazanej przez księgarnie lub dostawcę porównywarki.
Lubimyczytać.pl nie prowadzi sprzedaży i nie uczestniczy w procesie zakupowym po przekierowaniu na stronę sklepu. Mimo że dokładamy starań, aby wszystkie linki i informacje były aktualne, nie mamy wpływu na ewentualne nieścisłości cenowe, błędne przekierowania lub zmiany w ofertach księgarni. Jeśli zauważysz nieprawidłowość, prosimy o zgłoszenie jej na adres: admin@lubimyczytac.pl. Dzięki Twojej informacji możemy jeszcze lepiej dbać o jakość działania naszej porównywarki.
Ładowanie Szukamy ofert...

Polecane przez redakcję

Oceny książki Klub kąpielowy angielskich dam

Średnia ocen
5,9 / 10
103 ocen
Twoja ocena
0 / 10

Opinia

avatar
72
67

Na półkach:

Lekka opowieść o trzydziestosiedmioletniej Joey. Kobieta jest zapracowana, poświęca swój czas na tworzenie nowych projektów. Ze względu na chorobę jej pracodawcy Joey dostaje zlecenie na przebudowę posiadłości M. Barrego - autora "Piotruś Pan i Wendy". Wyjeżdża z Nowego Jorku na angielską prowincję. Zatrzymuje się na 2 tygodnie w Londynie u swojej dawnej przyjaciółki, z którą od lat nie utrzymywała kontaktu. Sarah ma 4 dzieci, poświęciła cały swój czas na ich wychowanie. Kosztem swojego wyglądu co Joey kilkakrotnie podkreśla. Kobiety sprzeczają się, zachowanie nowojorskiej singielki wielokrotnie jest nietaktowne. A jednak kobiety próbują zawalczyć o siebie i dawne siostrzane relacje. Ten wątek zdecydowanie najbardziej mnie pochłonął.

Klub kąpielowy angielskich dam J. M. Barriego to 5 kobiet w podeszłym wieku, które pływają w jeziorze bez względu na pogodę. Mają spisany manifest, który tyczy spotkań i zachowań Pań. Joey spacerując ze swym psem po wiejskich posiadłościach widzi ciało kobiety w wodzie. Ratując ją dołącza do ich klubu.
Panie są bardzo różne, a że znają się 50 lat ich relacje są mocne. Jedna z nich Lilia to teściowa Iana. A on jest nadzorcą budynku, który Joey ma rozbudować. Jak w takich powieściach tak i w tej tych dwoje zaczyna coś łączyć. Dosyć oklepany schemat i zakończenie. W każdym bądź razie czas poświęcony na lekturę uważam, za relaksujący od codziennych zajęć.

Lekka opowieść o trzydziestosiedmioletniej Joey. Kobieta jest zapracowana, poświęca swój czas na tworzenie nowych projektów. Ze względu na chorobę jej pracodawcy Joey dostaje zlecenie na przebudowę posiadłości M. Barrego - autora "Piotruś Pan i Wendy". Wyjeżdża z Nowego Jorku na angielską prowincję. Zatrzymuje się na 2 tygodnie w Londynie u swojej dawnej przyjaciółki, z...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Poznaj innych czytelników

243 użytkowników ma tytuł Klub kąpielowy angielskich dam na półkach głównych
  • 123
  • 117
  • 3
74 użytkowników ma tytuł Klub kąpielowy angielskich dam na półkach dodatkowych
  • 59
  • 4
  • 3
  • 2
  • 2
  • 2
  • 2

Tagi i tematy do książki Klub kąpielowy angielskich dam

Inne książki autora

Czytelnicy tej książki przeczytali również

Cytaty z książki Klub kąpielowy angielskich dam

Bądź pierwszy

Dodaj cytat z książki Klub kąpielowy angielskich dam