83-03-02648-8
przygodowa
Krystian

Zasadniczym wątkiem "Zabójców szatana" jest opis akcji brytyjskiego kontrwywiadu w boliwijskiej dżungli, gdzie tajemniczy naukowcy prowadzą zbrodnicze badania nad możliwościami ingerencji w ludzką psychikę. Dobre tempo, umiejętne wprowadzenie elementów fantastyki i grozy, zręczne stopniowanie napięcia to niewątpliwe zalety książki.

źródło opisu: Krajowa Agencja Wydawnicza, 1989

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Sławomir | 2015-09-27
Na półkach: Przeczytane, 2015
Przeczytana: 27 września 2015

Mam wrażenie pewnej niedokończoności tej krótkiej książki. Zaczyna się typowo dla tego rodzaju literatury, rozwija się fajnie i... nagle koniec. Prawdę mówiąc wygląda to tak jakby autor nagle sobie pomyślał - "a tam, kończę, zamykam kramik" i pospiesznie dbając aby tylko troszkę to się trzymało kupy ubił historię i poszedł na fajkę.
Szkoda ponieważ jakiś potencjał to miało a i wiem, że autora stać na naprawdę fajne czytadło.

Krystian | 2011-06-23
Przeczytana: 23 czerwca 2011

Wpadli, postrielali, wypadli.
Taka sobie. Faktycznie akcja była całkiem nieźle budowana, ale wszystko kończy się nieco banalnie...
Jeśli masz wybór między tą pozycją, a czymś, co wydaje się ciekawsze, to się nie wahaj. :)

Lanii | 2013-02-13

Co tu dużo pisać. Jak każda książka autorstwa Pana Andrzeja jest świetna, nawet jeśli swe palce maczał w nim drugi pan Andrzej;)

Paweł | 2014-10-24
Przeczytana: 01 listopada 2014