This Side of the Grave

Jeaniene Frost Wydawnictwo: Avon Cykl: Nocna Łowczyni (tom 5) fantastyka, fantasy, science fiction
Data 1. wydania:
angielski
Night Huntress

Okładka książki The Bite Before Christmas Jeaniene Frost, Lynsay Sands
7,8
The Bite Befor... Jeaniene Frost, Lyn...

Piąta część serii o Nocnej Łowczyni. Jest w niej trochę mniej akcji niż w części poprzedniej, ale i tak ją uwielbiam.
Szykuje się wojna pomiędzy Ghulami i Wampirami, a pośrodku tego całego bałaganu znajduje się Cat.
Dodatkowo znajdzie ona nowego, niespodziewanego sojusznika.
Polecam.

Czuję, że to moja ostatnia przygoda z Cate i Bonsem. Odkładam serię.

Seria "Nocna Łowczyni" opowiada o przygodach Cat i Bones'a. Historia osadzona w świecie wampirów i innych istot nadprzyrodzonych. Zdecydowanie bardzo fajna fabuła, dobrze wykreowani bohaterowie oraz ciekawe wątki poboczne. Seria zawiera kilka powieści, krótkie opowiadania oraz książki o pobocznych postaciach. Czytało mi się przyjemnie i szybko. Jedyny minus to przeciąganie...

W każdej części dużo się dzieje a nie które odzywki rozwalają ze śmiechu , bardzo szybko się też czyta , polecam .

Szkoda, że nie ma tłumaczeń polskich całej serii, bo historia jest świetna.

"Odwróciłam się gwałtownie i wlepiłam wzrok w to, co zostało
z ghula. Jego ciało czarnymi plamami znaczyło ścieżkę na podjeździe,
a w miejscu, gdzie wcześniej była jego głowa, teraz znajdowała się
smolista gruda.
O wiele już wolniej odwróciłam się do Vlada. Z uwagą przyglądał się
swoim paznokciom, jakby jego ręce nie tonęły jeszcze w płomieniach,
którymi rozsadził właśnie...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

jak dla mnie najslabsza ze wszystkich czesci ,co nieznaczy ze mi sie nie podobala mam tylko nadzieje ze kolejne beda lepsze.

Cudo! Cudo! Cudo!

Jestem wielką fanką tej serii, jednak szczerze muszę przyznać, że tom 5 trochę mnie zawiódł. W odbiorze przede wszystkim przeszkadzał mi fakt, że czytałam po kolei tomy 1, 2, 3, 4, a następnie 5 i byłam nieświadoma faktu istnienia tomów takich jak 4,5 itd. I czytając tą książkę dziwiłam się dlaczego niektórych wydarzeń wspomnianych w książce w ogóle nie kojarzyłam. Dopiero...

• Fantastyka
  • E-book