Shades of Wicked

Jeaniene Frost Wydawnictwo: Avon Cykl: Night Rebel (tom 1) fantastyka, fantasy, science fiction
Data 1. wydania:
angielski
Avon
urban fantasy wampiry paranormalne magia
Night Rebel (tom 1)
fantastyka, fantasy, science fiction
angielski
urban fantasy wampiry paranormalne magia

Kolejna seria tej pisarki. W tej części poznajemy bardziej wampira Ian'a (stwórcę Bones'a z serii Nocna Łowczyni) oraz wampirzycę Veratis Strażniczkę Praw.
Ian jest niebezpiecznie, inteligentny, skomplikowany, lojalny, potężny, zabójczy, seksowny, arogancki oraz bardzo dumny. Dla swoich bliskich przyjaciół jest w stanie zrobić bardzo dużo i dlatego zaprzedaje duszę demonowi...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Oh, tak. Mam wrażenie, że autorka przeszła samą siebie.
Iana znamy już jako wampira z Ego wielkim na milę, drania, egoistę, który "przeleci" wszystko co się rusza😂😂.
Jednak w serii Night Rebel poznajemy Iana z zupełnie innej, niespodziewanej strony - i muszę przyznać, że po przeczytaniu tej części wszystkie jego działania zaczynają mieć sens.
Dodatkowo Veritas - Strażniczka...

Wie ktoś może gdzie dostanę tą serię?

Na półkach: , , , , , ,

Wielbicielki Cat i Bones'a, Vlada i Leili, Spade'a I Denise - pokochacie Iana i Veritas.

Czytałam dwa razy w odstępie ponad roku i nic się nie zmieniło, jeśli chodzi o moją ocenę. Nadal uważam, że jest to genialny paranormal romance i genialne urban fantasy. W serii "Nocna Łowczyni" Ian czasami mnie denerwował, choć częściej jako drugoplanowa postać kradł całe show. No to...

Rewelacyjna w swoim gatunku.
Ian jest głównym bohaterem, ale spotykamy też wielu znajomych z serii o Cat i Bonesie. W zasadzie pośrednia kontynuacja tamtej serii. Równie dobra jak poprzednie książki J. Frost.
Ian, nieznoszący zasad, słodki łajdak. Veritas, Strażniczka Praw... Oboje pełni sekretów, łączy ich jedno - nienawiść do Dagona, demona, który zniszczył im...

• 2020
  • Fantastyka