Zaczęło się w Monte Carlo

Okładka książki Zaczęło się w Monte Carlo Elizabeth Adler
Okładka książki Zaczęło się w Monte Carlo
Elizabeth Adler Wydawnictwo: Amber Cykl: Kalifornijska noc (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Kalifornijska noc (tom 3)
It All Began In Monte Carlo
Amber
2010-11-30
2010-11-30
Joanna Nałęcz
miłość uczucia

Bardzo przyjemna książka, przedstawiająca kolejne losy znanych już bohaterów. Potrafi wciągnąć w fabułę i jak poprzedbia cześć troszkę zaskoczyć. Warto przeczytać

Z tego co się orientuje to kolejne przygody paczki znajomych.Ja trafiłam na "Zaczęło się w Monte Carlo" zupełnie przypadkiem. Da się wdrożyć w sagę bez czytania innych części. Książka ta to romans z dawką kryminału i przygód. Dla mnie trochę za banalne i okropnie nierealne. Bohaterzy przeskakują pomiędzy miastami na świecie jak w kapsule czasu. Ale powiem, że historia nieoklepana. Może jednak warto się skusić.

Na półkach: , , , , , ,

Piękne kobiety, bogaci mężczyźni, najwspanialsze miejsca na ziemi, a to wszystko przyprawione szczyptą zła najgorszego gatunku. Literatura typowo kobieca - miłosna historia Sunny i Mac'a, metamorfoza biednej Pru, szantażowany Eddie, raj na ziemi byłej gwiazdy filmowej Allie - wciągają i dają się polubić, choć historia typowo bajkowa, bez grama realizmu. Mimo tego przyjemna książka. 3 tom cyklu kalifornijska noc.

Ciepła i lekka książka

Ciepła i lekka książka

Monte Carlo miasto zakochanych a moze cos wiecej. Mac prywatny dedektyw i jego narzeczona Sunny wlasnie tam poznaja sie jeszcze bardziej. Sporo sie tu dzieje sa i kradzieze diamentow morderstwa i szantaze. Jednym slowem ksiazka wciaga i super sie ja czyta.

Na pewno czyta się szybko, ułatwiały to krótkie rozdziały. Jeśli chodzi o samą fabułę, to mam mieszane uczucia... Ta książka jest po prostu przesłodzona. Rozumiem, że autorka chciała pokazać, jaka to miłość jest ważna dla bohaterów, ale w pewnym momencie stało się to mocno przesadzone. Czytając miałam wrażenie, że z całkiem dobrego pomysłu na kryminał wyszła papka taniego romansu z odrobiną zabójstw i intryg. Na pewno nie polecam facetom oraz tym, którzy szukają czegoś niezwykłego, jest to raczej kobieca książka na samotne wieczory.

Lekka i przyjemna pozycja na wieczór, kiedy za oknem mróz.
Nie oczarowuje, nie pozostaje w pamięci na dłużej, ale to nie był czas stracony.

Lekka i przyjemna pozycja na wieczór, kiedy za oknem mróz.

Uwielbaim te książki Elizabeth Adler, kóre opisują przygody Sunny i Maca:) No i jestem ciekawa w końcu się pobiorą i kiedy Tesoro, przestanie bronić Sunny przed ukochanym;D

Książka średnia.. Niektóre sytuacje ciekawe i zabawne, niektóre niezbyt..
Najbardziej w tym wszystkim podobała mi się postać Kitty i jej intrygi:)
Książkę szybko sie czytało

Książka średnia.. Niektóre sytuacje ciekawe i zabawne, niektóre niezbyt..
Najbardziej w tym wszystkim podobała mi się postać Kitty i jej intrygi:)
Książkę szybko sie czytało

Szybka akcja, wciąga jak wszystkie jej książki.

Szybka akcja, wciąga jak wszystkie jej książki.

• 2011
  • Elizabeth Adler