Boot. Park robotów

Okładka książki Boot. Park robotów Shane Hegarty Patronat LC
Okładka książki Boot. Park robotów
Shane Hegarty Wydawnictwo: Wilga Cykl: Boot (tom 3) literatura dziecięca
2021-09-29
Data 1. wydania:
2020-09-03

więcej Więcej

icha totalna, taka do kosmosu... że zaczęliśmy czytać tę serię od tomu trzeciego. Bo to jest KOZACKA historia, którą się chłonie i którą chce się przeżyć od samego początku.

BOOT to przesympatyczny robocik, który wraz z grupą przyjaciół w czeluściach zurbanizowanego, mocno rozwiniętego miasta odnajduje przepiękny park. Ostatnia ostoja zieleni w betonowym świecie. To...

• Pod naszym patronatem
  • Chcę przeczytać z Adasiem
  • Po angielsku
  • Przeczytane 2021
  • OLEK

Dodaj cytat z książki Boot. Park robotów