Szybki i łatwy

Okładka książki Szybki i łatwy Katarzyna Bester
Okładka książki Szybki i łatwy
Katarzyna Bester Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Seria: Niegrzeczna Kolekcja literatura obyczajowa, romans
Niegrzeczna Kolekcja

nawet fajna. rozbawila mnie 😁

72/2023
Przeczytalam na Legimi

7,5/10 ⭐
Szybciutko się czyta. Cała akcja bardzo fajnie się toczy, a nawet masz wrażenie że rzeczywiście tak mogło być.
Na wieczór, na poprawę humoru.
Polecam.

72/2023
Przeczytalam na Legimi

7,5/10 ⭐
Na wieczór, na poprawę humoru.
Polecam.

Beata pracuje jako asystentka w prywatnym gabinecie ginekologicznym, a jej szefem jest doktor Kopytko, który ma jak uważa najseksowniejszy tyłeczek. Niestety jest on poza zasięgiem, ponieważ jest żonaty.
Siostra namawia ją, aby udała się na szybkie randki (speed dating). Na początku niechętna, i sceptycznie podchodząca do tego, zaczyna przekonywać się, że można poznać tak niezobowiązujące znajomości. Wśród nich są różni mężczyźni, niektórzy są nie w jej typie, a z kilkoma udaje się na spotkania, lecz niestety po czasie okazują się niedopasowani.
Od pierwszych szybkich randek poznała mężczyznę, który jej się spodobał, lecz oboje mieli inne priorytety, i oboje nie zaznaczyli siebie na wzajem. Dlatego nie mogli bliżej się poznać, ponieważ nie mieli namiarów na siebie, lecz udawało im się spotykać na kolejnych szybkich randkach...

Czy Beacie uda się znaleźć faceta dla siebie?
Czy pomimo różnych priorytetów, dadzą sobie szansę na lepsze poznanie?
Jak potoczą się losy Beatki?

Bardzo ciekawa historia, pełna emocji i pozytywnego humoru. Przyjemnie się ją czytało, bo jest lekka i fajnie napisana. Umiliła mi czas, dlatego polecam

"Szybki i łatwy" jest to 2tom z serii "Niegrzeczna kolekcja". Recenzje pierwszego tomu znajdziecie na moim profilu. Mogę powiedzieć, że ta książka ratuje fatalny 1tom. Pomysł na książkę bardzo mi się spodobał jak i głowni bohaterowie. Muszę przyznać, że nie czytałam książki z wątkiem speed dating.

Beata młoda kobieta, która pracuje w prywatnym gabinecie ginekologicznym jako asystentka, a obiektem westchnień jest jej szef. Beata ma cięty język co bardzo lubię i co zaskakuje ma duży pociąg seksualny.
Główna bohaterka postanawia brać udział za namową siostry w randkach które trwają 5 minut. Dzięki nim poznaje różnych mężczyzn np Jacka, Michała, Doriana i innych. Jej uwage przyciagnął Dorian na którego wpada kilka razy. Od tamtego czasu dziewczyna myśli o nim.
Czy ta dwójka jest sobie pisana? Tego musicie się dowiedzieć czytając książkę.

Beata młoda kobieta, która pracuje w prywatnym gabinecie ginekologicznym...

Po przeczytaniu pierwszej książki z tej serii nie oczekiwałam wiele. A tu przyjemne zaskoczenie. Historia lekka, pieprzna i z humorem.

Przeczytane z przyjaciółką, miłośniczką tego rodzaju literatury, na dwa głosy w piątkowy wieczór. Proste i krótkie, samoświadome, momentami zabawne a co chyba najważniejsze, w odróżnieniu od książek koło których leży w empiku, nieszkodliwa.

Cała seria książek krótka ale ten tom najbardziej ciekawy. Historia wyróżniająca się nie spotkałam podobnej i co najważniejsze poszła w innym kierunku niż się spodziewałam co według mnie jest powodem na dodatkową ⭐ lekka do poczytania mi się podobała.

Świetnie spędzony wieczór z zabawnym audiobookiem!
Ogromy plus za to, że książka ta jest bardzo krótka, nie ma niepotrzebnego rozcieńczania fabuły, długość jest odpowiednia, na tyle, żeby nie stracić poziomu. Historia jest ciekawa, w dodatku bardzo zabawnie napisana, a sceny seksu - gorące :) Do tefo dobrze przeczytana. Polecam

Świetnie spędzony wieczór z zabawnym audiobookiem!

Krótka, naprawdę fajnie i z humorem napisana historia na jeden wieczór. Bohaterowie, którzy od razu budzą naszą sympatię, choć przyznam szczerze, że wyciągając wnioski z opisu, myślałam że główna bohaterka będzie związana z seksownym doktorem Kopytko :) Lekki, niewymuszony styl, zabawne dialogi - krótko mówiąc - Katarzyna Bester pełną gębą.

Świetna książka na jesienne popołudnie. Pełna humoru i ciętego języka. Poplakalam się że śmiechu nie raz. Zdecydowani polecam.

• Romans

Katarzyna Bester Szybki i łatwy Zobacz więcej