Kup teraz - 8 ofert w cenie od 22.18 zł do 29.47 zł

Czasami wszyscy zdrowi ludzie kaszlą

Patryk Ptaszkowski Wydawnictwo: Novae Res literatura obyczajowa, romans
9788382193626
Novae Res
literatura obyczajowa, romans
9788382193626

Debiutanckie dzieło Patryka Ptaszkowskiego to przede wszystkim opowieść o wielu aspektach ludzkiego istnienia ujęta w interesującą formę literacką. Na jej fabułę składają się cztery a właściwe pięć różnych historii, które razem tworzą bogatą paletę wydarzeń, emocji, problemów, dylematów i życiowych wyborów.

Cała recenzja:...

• Kiedyś zerknę👀

Dodaj cytat z książki Czasami wszyscy zdrowi ludzie kaszlą