W tajemniczym, ciemnym lesie

Kultura Gniewu
komiks bajka przygoda komedia las dzieci
komiksy
komiks bajka przygoda komedia las dzieci

Krótkie Gatki już od bardzo dawna dostarczają na naszym rynek całą masę świetnych komiksów, które tylko pozornie kierowane są do młodszego czytelnika. Większość wydanych pozycji tak naprawdę nie posiada górnej granicy wieku i sprawi wiele radości zarówno komuś, kto dopiero zaczyna odkrywać świat słowa pisanego, jak i dojrzałym 100-letnim wyjadaczom. Tak też jest w przypadku...

CZERWONY KAPTUREK POKOCHAŁA TOMA GORDONA

Winschluss, autor m.in. „Pinokia”, powraca z nowym komiksem. I kolejnym swoim dziełem osadzonym w baśniowym klimacie. Tym razem na warsztat wziął bajkę o Czerwonym Kapturku, przemodelował ją zupełnie i stworzył zupełnie nową, intrygującą całość. Dziwną, szaloną, ale naprawdę uroczą i bardzo ładnie zilustrowaną.

Głównym bohaterem...

Fantastyczna przygoda w stylu Alicji w Krainie Czarów czy baśni pewnych znanych braci, ale bardzo nowoczesna, mroczna i odjechana. Mam wrażenie, że tylko udaje baśń dla dzieci o chłopcu, który wyrusza na wyprawę, a de facto większą radość sprawia dojrzałemu czytelnikowi. Znakomita narracja.

Nakładem dziecięco-młodzieżowego działu Wydawnictwa Kultury Gniewu - Krótkich Gatek (uwielbiam tą nazwę), ukazała się właśnie długo wyczekiwana premiera znakomitej, przygodowej opowieści pt. "W tajemniczym, ciemnym lesie", która wbrew tytułowi ma w sobie więcej z familijnej i ciepłej komedii, aniżeli literatury grozy. Nie wyprzedzając jednak faktów powiem tylko tyle, że...

• Komiksy
  • Współpraca
  • Komiks

Dodaj cytat z książki W tajemniczym, ciemnym lesie