The Maddest Obsession

Okładka książki The Maddest Obsession Danielle Lori
Okładka książki The Maddest Obsession
Danielle Lori Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: Made (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Made (tom 2)
The Maddest Obsession
NieZwykłe
2020-12-09
2020-12-09
2019-04-16

boska! niesamowicie mrocza. PETARDA

boska! niesamowicie mrocza. PETARDA

Dodałam gwiazdki za samą końcówkę. Książka strasznie mnie zawiodła :( zaczęłam czytać w złej kolejności. Jako pierwszą przeczytałam 3 część, która mnie wciągnęła, dzięki niej postanowiłam sięgnąć po dwie pozostałe. I dobrze, bo po poziomie dwóch pierwszych części chyba bym nie sięgnęła po trzecią, najlepszą. Dawno się tak nie nudziłam czytając książkę. Dosłownie ostatnie kilkadziesiąt stron w końcu mnie wciągnęło. Zaczęłam od 3 części o bracie Christiana gdzie przeszłość chłopaków była tylko wspominana, bez większych szczegółów. To zachęciło mnie do sięgnięcia do książki o Christianie, ciekawiło mnie co wydarzyło się w dzieciństwie. I właśnie moim zdaniem najciekawsze wątki zostały opisane na dosłownie kilkunastu stronach. Wątek Gianny również można było lepiej poprowadzić. Dziewczyna też miała trudną przeszłość, przez którą zachowywała się w taki, a nie inny sposób, miała lęki itd. Szkoda, że mdłe i niewiele wnoszące do fabuły wątki były opisywane tak często i szczegółowo, że aż człowiek ziewa, a jak już dochodzimy do czegoś "mocnego" dostajemy ledwo strzępki informacji. Naciągane 7 gwiazdek tylko za ostatnie strony. Bohaterów też całkiem polubiłam.

Dołączam do fanów Chistiana Allistera. Postacie fajnie zbudowane. Zdecydowanie lepsza niż pierwsza część

Jeden z lepszych romansów mafijnych z jakimi miałam do czynienia. Bardzo mroczny ale i bardzo satysfakcjonujący. Bohaterowie inni niż boss mafii i przestraszona dziewczynka, którą zmuszono do ślubu z nim. Gianna jest początkowo bardzo irytując ale z czasem przekonuje do siebie czytelnika. Ta obsesja nią Alistera jest świetnie poprowadzona. Jego nerwice natręctw i motywacje bardzo ciekawe. Ich pyskówki to mistrzostwo.

Książka bardzo mi się podobała. Gianna to zagubiona, zraniona dziewczyna która ujście od problemów znajduje w używkach I imprezach. Christian żyje z mroczym świecie, ale ukrywa to pracujac w FBI. Gonna od razu zdobyła jego serce i przerodziło się w to sama obsesję. Jednak bardzo podobało mi się to jak bardzo Christian szanował kobietę i nie oceniał ja przez pryzmat tego co robi. Napięcie było bardziej duże i do ostatniej strony czytelnik nie wiedział czego się spodziewać. Gorące sceny naprawdę rozpalały do czerwoności!

Jedna z lepszych książek, którą ostatnio przeczytałam. Fabuła wciągająca. Bohaterowie sensem napisani, tak samo jak wątki poruszane. Nie mamy tutaj nudnej historii mafijne, gdzie ona jest księżniczką, która musi wyjść za diabła. Tutaj kobieca postać zmaga się z trudną przeszłością. Z dziewczynki, która nie mogła za siebie zdecydować stała się kobietą, która wiedziała co chcę i potrafi postawić na swoje. Natomiast główny bohater skradł moje serce, bo nie był kolejnym smacem alfa, który zmienia się dla niej,ale tylko dla niej, bo dla reszty nadal jest diabłem. Mamy tu dwoje ludzi, którzy zmagają się ze swoim demonami, ale próbują stawić im czoła, wspierając się nawzajem.

O mój Boże! Muszę Wam powiedzieć, że się naprawdę nie spodziewałam, że tak bardzo wsiąknę w tę historię!

Na początku totalnie między nami nie było chemii. Wilczą część książki się męczyłam, bo nie mogłam w ogóle poczuć tego klimatu, a w głowie cały czas miałam myśl, że główna bohaterka - Gianna strasznie mnie irytuje i że się jakoś nie przebiję przez ten drugi tom, a pierwszy tom serii Made mega mi się podobał.

Wszystko się jednak zmieniło w drugiej części książki, ponieważ dzieli się ona na wydarzenia z przeszłości i na teraźniejszość. W drugiej części więc zaczynałam rozumieć tak naprawdę jaką bohaterką jest Gianna, przez co przeszła i co ją ukształtowało. Tak naprawdę nie jest to zwykła, mało inteligentna dziewczyna, której rolą jest bycie pięknym dodatkiem dla członka mafii. Gianna ma bowiem zdecydowanie wiele więcej do zaoferowania i bardzo mnie do siebie przekonała.

Tak samo jak Christian Allister, który pracuje dla FBI, a po godzinach brudzi sobie ręce niekoniecznie legalnymi zajęciami zlecanymi przez mafię, w której wypracował sobie niemały szacunek. Tak naprawdę przez większość książki jest to postać bardzo tajemnicza, skryta, która tak naprawdę dostaje wszystko to, czego chce, nie dając nic w zamian.
Niestety nie do końca może mieć to, czego chce najbardziej, co przy jego apodyktyczności jest zapalnikiem niejednej ciężkiej sytuacji.

Chemia pomiędzy bohaterami jest 10/10, od głupich przepychanek słownych, po spojrzenia, niedopowiedzenia. Po między nimi autentycznie iskrzy i możemy się o tym przekonać na każdym kroku.

Naprawdę polecam Wam drugi tom serii Made, która pomimo początkowych perturbacji mnie kupiła!

No i Christian.. i mean 🤤

Oboje mają swoją trudna historie, swoje demony, które mają duży wpływ na ich życie. Są jak ogień i woda, przeciwieństwa które się przyciągają. Podobała mi się ich gra. Choć czuli przyciąganie udawali, że się nienawidzą. Podobało mi się również to jak Christiana próbował zdobyć Gianne. Niby szanował jej zdanie, ale małymi krokami zabiegał o nią i starał się jak zdobyć. Zapewniał jej bezpieczeństwo, spokój.

Bardzo emocjonująca historia, mająca swoje szczęśliwe zakończenie. Jedna z najlepszych książek mafijnych, choć mafii tutaj nie ma jako takiej. Tak naprawdę to z wątku mafijnego tutaj nie ma nic, prócz tego z jakiej rodziny pochodzi główna bohaterka.

Lepsza niż część pierwsza

Lepsza niż część pierwsza

Druga część mojej ukochanej serii MADE opowiada o Giannie kobiecie która jest zwariowana i do bólu szczera .Nie powstrzymuje się od wyrażanie tego co myśli czy czuje. Jest niesamowicie charakterną postacią i nie da sobie w kasze dmuchać.
Częste zwroty akcji które pojawiają się w książce tylko nakręcają do dalszego czytania a główni bohaterowie i ich potyczki słowne przyciągają do siebie jak magnes od którego nie można się oderwać. Napięcie oraz chemię między bohaterami można było już wyczuć od pierwszych stron ich relacje rozwijają się stopniowo dzięki czemu można dokładnie się zagłębić w ich historie co jest według mnie dużym plusem.

Sposób w jaki opisani są bohaterowie to istne cudo.Postać Christaina mnie urzekła szczególnie świetnie zostały opisane jego różne obsesje zaburzenia oraz zachowania dawno się nie spotkałam z tak wyrazistą i intrygującą postacią.

W porównaniu z pierwszą częścią w tej występuję mniej wątku mafijnego, pojawiają się różne elementy,sytuacje mafijne lecz jest to bardziej poboczny temat w tej części serii.

Jeśli szukacie czegoś z wątkiem dark romance ta książka powinna wam się spodobać. Zdecydowanie polecam s.

• Mafia