This Is How You Lose the Time War

Okładka książki This Is How You Lose the Time War
Amal El-MohtarMax Gladstone Wydawnictwo: Simon & Schuster fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
Simon & Schuster
2019-07-19
Data 1. wydania:
2019-07-19
angielski
podróże w czasie

Okładka książki Nowa Fantastyka 440 (05/2019) Max Gladstone, Łukasz Malinowski, Beatrycze Nowicka, Vina Jie-Min Prasad, Redakcja miesięcznika Fantastyka, Krzysztof Rewiuk, Michael Swanwick
Ocena 6,6
Nowa Fantastyk... Max Gladstone, Łuka...
Okładka książki Magazyn Silmaris nr 1/2017 (4) Leszek Bigos, Sylwia Finklińska, Max Gladstone, Bartosz Kalinowski, Magdalena Lewańska, Redakcja magazynu Silmaris, Marcin Zwoleń
Ocena 7,7
Magazyn Silmar... Leszek Bigos, Sylwi...

więcej Więcej

Na półkach: , , , ,

Niesamowita książka, pełna genialnych metafor podyktowanych tym, co bohaterki mogły napisać, co wolno im było pomyśleć, jakie znaczenia chciały ukryć tak, by nie znalazł ich nikt poza tą jedną, jedyną osobą, ale też tym, jak nieziemski i nieludzki byłby los agentów przemierzających czas, by zmienić bieg historii.

• Po angielsku
  • LGBT