Guy N. Smith Wydawnictwo: Sinister Horror Company Cykl: Sabat (tom 6) horror
horror
angielski
1912578174
guy n smith horror sabat

Poprzedni tom pokazał, że Smith się starzeje i już więcej raczej nie popisze się tak, jak w Sabatach z lat 80-tych: szósta część utwierdza mnie tylko w tym przekonaniu, bo choć pewne znakomite elementy serii pozostały (np. bezgraniczna niekompetencja Sabata), to jednak większość wyleciała (przede wszystkim Sabat nie popełnia praktycznie żadnego moralnie wątpliwego czynu, co...

więcej mniej

Dodaj cytat z książki The Return