Więzi krwi

literatura francuska
Sang Famille
kryminał, sensacja, thriller
literatura francuska

Kocham Pana książki Panie Bussi :)

Książka fajna, szybko się ją czyta.

2038

Moim zdaniem, to jedna z najsłabszych książek Autora. Historia wydumana, przesadzona, no bzdurna po prostu.

Świetnie napisany kryminał trzymający w napięciu. A do tego ukryty skarb. Ta książka jest niesamowita. Bardzo przyjemnie mi się czytało. Książka idealnie nada się do przeczytania w jeden wieczór. Nie mogłem oderwać się od tej fascynującej książki.
Polecam

Było przyjemnie, ale tym razem bez większych fajerwerków. "Wyryte w piasku" zdecydowanie wygrywa styczniowy dwubój. To kiedy kolejny Bussi?

Michel Bussi wspomina w przedmowie, że „Więzi krwi” to pierwsza powieść jaką wymyślił. Gdyby nie ona to następne nie mogłyby powstać oraz żadna inna nie dała mu szansy aż tak oderwać się od rzeczywistości podczas procesu twórczego. Jest dla niego najbardziej osobistą, zadedykował ją zresztą swojemu ojcu.
Brzmi zachęcająco? I to jeszcze jak! Myślę, że każdy kto lubi książki...

Książka ta opowiada historię 16 letniego chłopca i jego rodziców który zginęli w niewyjaśnionych okolicznościach. Dla mnie bardziej powieść przygodowa niż kryminał. Ale trzyma w napięciu. Zagadka z przeszłości, ukryty skarb, teoria spiskowa. Ale dobrze napisana.

Dyskusje

• 2020
  • Legimi
  • 2020
  • Michel Bussi
  • Kryminał/Thriller/Sensacja
  • Moje
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Więzi krwi