Selekcja. Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą

Arkadiusz KupsAgata Parafjańczuk Wydawnictwo: Bellona biografia, autobiografia, pamiętnik
Bellona
Survival grom militaria wojsko
biografia, autobiografia, pamiętnik
Survival grom militaria wojsko

"my im tu fundujemy profesjonalne piekło (...) Człowieka można zajeździć w trzydzieści minut, ale nie o to chodzi. Trzeba go podgotować tak, aby doszedł do granicy wytrzymałości fizycznej, i potrzymać go tak przez kilka dni. Wtedy wszystko jest jasne, kto ma słabą psychę"

Pamiętam jak byłam młodsza i z przejęciem oglądałam wykańczające zmagania śmiałków którzy chcieli być...

• 2019
  • Surwiwal
  • Biografie, reportaże, fakty...
  • Militaria
  • Legimi