Krew snajperów. Opowieści żołnierza GROM-u

Krzysztof KotowskiKarol K. Soyka
literatura faktu 200 str.
Linie Frontu
Czarne
literatura faktu

Linie Frontu
Czarne
literatura faktu

Kup książkę

Książka dedykowana tym, którzy chcą dowiedzieć się, jak wygląda praca snajpera na linii frontu, a także z czym to się wiąże.

Poziom z poprzedniej książki utrzymany. Nic ponadprzeciętnego, treść ciekawa dla pasjonatów. Treść na jeden wieczór, mnie nie urzekła.

Średnia,może nie mój typ książek ale po 70 stronach dałem sobie spokój i myśle że to była dobra decyzja.

Bardzo dobra książka, mocno wciąga. Muszę się z przykrością zgodzić z autorami, że młodzież woli siedzieć przed kompem i historia GROM-u ich nie interesuje, ale ma to też i korzyści, bo JEDNOSTKĄ zainteresują się tylko pasjonaci, nie trafi tam ktoś przypadkowy. Część z młodzieży nazbyt szumnie nosi koszulki z logo Polski Walczącej nie znając historii AK, Cichociemnych czy...

O ile w poprzedniej książce „Cel za horyzontem” akcji typowo snajperskich było niewiele, wręcz tyle co nic, to „Krew snajperów” z nawiązką to wynagradza. Cała fabuła — bo jest to książka fabularyzowana — kręci się wokół dwóch operatorów GROM-u, „Robaka” i „Drętwego”. Choć w trakcie czytania byłem praktycznie pewien, że pod tym pierwszym pseudonimem kryje się główny autor...

Książka cienka, ale bogata w treść. Napisana przystępnym, prostym językiem potrafi zaciekawić i wciągnąć.

Fajnie się czyta, ale redakcja ksiązki pozostawia wiele do życzenia.

Przyjemna książka, napisana w bardzo surowy i specyficzny sposób prochu, broni i oleju, trzymająca w napięciu i przenosząca czytelnika po różnych zakątkach świata u boku szturmowców i snajperów GROM. Zakończenie również bardzo specyficzne jednak nie przypadło do gustu.

Bardzo dobra, treściwa pozycja. Ten kraj gdzie zabiła snajpera żmija..

Książka ciekawie napisana, krótka i pokazująca jak POlacy muszą walczyć za czyjś kraj służąc w GROMie

Dyskusje

• Snajperzy