W ślady ojca

Amber
In His Father's Footsteps
literatura obyczajowa, romans
Ewa Ratajczyk, Antoni Kulawik

Piękna wielopokoleniowa historia rodziny wplątana w historię II wojny światowej i czasy odbudowy po jej zakończeniu. Dobrze napisana.

Wyzwanie LC na sierpien

Powiesc 116
In His father Footstep

Niesamowita, życiowa, wzruszająca powieść. Rodzice Maxa przeżyli w niemieckim obozie koncentracyjnym. Budowali życie id podstaw i byli bardzo bogaci. Syn inwestował w ziemie i budował centra handlowe, ale zaniedbywał rodzine. Kiedy odeszła żona zostawiajac Mu czwórkę dzieci postanowił zmienić swoje życie.

Danielle Steel jak zwykle nie zawodzi i serwuje nam dobrą obyczajową powieść pełną wzruszeń, przemyśleń, refleksji...
Historia trzech pokoleń ludzi, którzy mimo przeciwnościom losu potrafili odnaleźć w życiu spełnienie i spokój.
Nie zabraknie pięknej, rodzinnej sagi choć pełnej trudnych
decyzji i złych wyborów.

• Przeczytane 2021
  • E-book
  • 2018
  • 2020

Dodaj cytat z książki W ślady ojca