W ślady ojca

2018-11-27
2018-11-27
Ewa Ratajczyk, Antoni Kulawik

Na półkach: , , , ,

Ciężka i wzruszająca. Ciężka, bo o wojnie i stracie najbliższych. A wzruszająca, bo o miłości i rodzinie.

Piękna wielopokoleniowa historia rodziny wplątana w historię II wojny światowej i czasy odbudowy po jej zakończeniu. Dobrze napisana.

Wyzwanie LC na sierpien (czego dawno nie czytalam)

Powiesc 116
In His father Footstep

Wyzwanie LC na sierpien (czego dawno nie czytalam)

Powiesc 116
In His father Footstep

Niesamowita, życiowa, wzruszająca powieść. Rodzice Maxa przeżyli w niemieckim obozie koncentracyjnym. Budowali życie id podstaw i byli bardzo bogaci. Syn inwestował w ziemie i budował centra handlowe, ale zaniedbywał rodzine. Kiedy odeszła żona zostawiajac Mu czwórkę dzieci postanowił zmienić swoje życie.

Danielle Steel jak zwykle nie zawodzi i serwuje nam dobrą obyczajową powieść pełną wzruszeń, przemyśleń, refleksji...
Historia trzech pokoleń ludzi, którzy mimo przeciwnościom losu potrafili odnaleźć w życiu spełnienie i spokój.
Nie zabraknie pięknej, rodzinnej sagi choć pełnej trudnych
decyzji i złych wyborów.

Nie zabraknie pięknej, rodzinnej sagi choć pełnej trudnych
decyzji i złych wyborów.

Jak zawsze ciekawie.

Jak zawsze ciekawie.

Dodaj cytat z książki W ślady ojca