Outsider

Stephen King Wydawnictwo: Prószyński i S-ka kryminał, sensacja, thriller
The Outsider
Tomasz Wilusz
Prószyński i S-ka
literatura amerykańska manipulacja niebezpieczeństwo obsesja poszukiwanie prawdy thriller wyścig z czasem zabójstwo zagadka kryminalna
The Outsider
kryminał, sensacja, thriller
Tomasz Wilusz
Inne

Recenzje oficjalnych recenzentów i

Pennywise delektował się strachem, zaś w ustach Outsidera rozpływa się…

67 Link do recenzji

Ksiazka zaczyna sie fenomenalnie i doslownie nie mozna sie od niej oderwac. Wciaga niesamowicie i jestesmy ciekawi kazdej nastepnej kartki. Zapowiada sie na bardzo dobry kryminal/thriller.
Niestety gdzies od polowy ksiazki sytuacja sie zmienia i dostajemy typowego Stephena Kinga. Ale to nie jest zarzut. Niestety, wraz z Kingowym stylem dostajemy tez hiszpanskie...

Książka bardzo dobra mroczna i świetny kryminał z wątkiem nadprzyrodzonym dla mnie się bardzo dobrze czytało

Recenzja w całości na https://czytadlapegrota.blogspot.com

Ciężko mi opisać tę książkę, ponieważ nie czytam Kinga. Po prostu. Jest to jego druga książka, a pierwsza powieść po którą sięgnęłam. Wcześniej przeczytałam tylko jego opowiadania. Stąd moja trudność w ocenie tego dzieła. Jednak postaram się zrobić to najlepiej jak potrafię :)

Fabuła początkowo jest dość...

Świetna książka od początku do końca! Zakup jak najbardziej trafiony.

Doskonały kryminał. Książka trzymająca w napięciu od początku do końca. Moim zdaniem bardzo wciągająca.

Mimo pokaźnej ilości stron dość przyjemnie się czytało, ale nie z zapartym tchem. Niestety nie jest to najlepsza książka Stephena Kinga.
Według mnie dużym plusem jest nawiązanie do trylogii Pana Mercedesa i jeśli zastanawiałam się, co by tu przeczytać, już nie muszę ;). Czas odświeżyć pierwszy tom i (w końcu) przeczytać pozostałe.

King.Nie zawiodlam sie. Probowalam ogladac serial ale po roku zbyt dobrze pamietalam ksiazke wiec chyba warto. Siegnac po ksiazke :)

Wszystko super, naprawdę. Ale jeśli już wskrzeszamy jakichś bohaterów, to nie lepiej Alana Pangborna, niż Holly? Serio?...

Na półkach: , , , ,

King jak na razie w moim odczuciu nigdy nie zawodzi! Jest jednym z niewielu autorów, który potrafi przełożyć niemożliwe zjawiska na interesująca i realistyczną historię.

Chociaż książka nie jest moją ulubioną, "Outsider" ma kilka fajnych twistów dla czytelnika i na pewno mi się podobało!

Znakomity kryminał... przez 3/4 książki. Końcówka to już King w czystej postaci. Czyta się jednym tchem... i z duszą na ramieniu ;) Polecam.

Dyskusje

5 298