Raising Children Compassionately. Parenting the Nonviolent Communication Way

Marshall B. Rosenberg Wydawnictwo: Puddle Dancer Press nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Data 1. wydania:
angielski
9781892005090
Puddle Dancer Press
NVC Nonviolent Communication Porozumienie bez Przemocy
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
angielski
9781892005090
NVC Nonviolent Communication Porozumienie bez Przemocy

Idea książki dobra. Natomiast było to słowo w słowo z tego, co przeczytałam w książce W świecie porozumienia bez przemocy (rozdział 5), dlatego jeśli ktoś myśli o uzupełnieniu wiedzy poprzez sięganie po osobne części w języku angielskim, ten się bardzo rozczaruje.

więcej mniej