Ten i tamten las

Alicja RoséMagdalena Tulli Wydawnictwo: Wilk&Król Oficyna Wydawnicza literatura dziecięca
Wilk&Król Oficyna Wydawnicza
literatura dziecięca
Inne

Jedna z ciekawszych pozycji w biblioteczce mojego synka. Książka, którą polubi i dziecko i rodzic. Leśne zwierzęta mają wyraziste charaktery, a faworytką mojego synka jest łasica malująca pazury na karminowo.
Wiele leśnych dylematów ma swe odniesienie w ludzkiej codzienności, a są to niekiedy kwestie iście filozoficzne. Zagłębiając się w ,,Ten i tamten las" można zachęcić...

"Ten i tamten las" Magdaleny Tulli to oryginalna baśń dla dzieci.

Są tu gadające zwierzęta z ludzkimi cechami i uczuciami,
lubiące się lub nie, kłócące / zwołujące zebrania i... posługujące narzędziami ;-)

Są przygody, szybka akcja, niespodzianki / zaskoczenia
(które najbardziej przytrzymały mnie przy tej lekturze)
oraz sporo ciepła i nadziei :-)

Bohaterowie są bardzo...

Zabawna ta leśna zgraja.

Wspaniała! Piękne historie, które nie są pisane na siłę. Czytelnik od razu wchodzi do świata postaci, bez względu na to, ile ma lat. Zachwycają ilustracje, które są niezwykle spójne z tekstem i naprawdę niesamowite. Nie rozumiem tylko, jak to się stało, że książka z tak wspaniałymi ilustracjami ma tak okropną okładkę! Ciemnozielone tło połączone z różowymi napisami było...

Dyskusje

• Chcę w prezencie
  • A: Posiadam
  • 2018
  • Do kupienia
  • Z: Wymienię
  • Literatura polska
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Ten i tamten las