Jesteś dla mnie wszystkim

Literatura amerykańska horror ekstremalny
You Are My Everything
horror
Literatura amerykańska horror ekstremalny

I kolejna książka Pana Lee za mną. Krótka nowela i jak mówili tu nie jedni czytelnicy , powieść tylko dla fanów Pana Lee i ekstremy . Jeśli jesteście wrażliwi nie czytajcie. Lecz fani ekstremy tylko brać i czytać

Książka tylko dla fanów Edwarda Lee. Osoby wrażliwe niech po nią nie sięgają.

Króciutko aczkolwiek treściwie jak to u Edwarda bywa. Dla fanów gatunku i autora niezła rzecz.

Tego typu lektury to chyba nie moja bajka. Mimo, iż lubię horroryto ten mnie nie przekonał. Krtoka książka, więc czyta się szybko. Język miejscami prostych ludzi i może niektórym przeszkadzać.

Nie wiem, nie rozumiem, nie ogarniam...to jest Lee, a ta książka zniszczyła mi głowę.
Pierwszy raz nie czuje jaki z tego morał 😂 i nie chce dociekać, wręcz wolałabym zapomnieć...ale się nie da, nigdy. O boziu szumiąca będzie za mną chodziło do końca życia...dziura w głowie 🙈

Parę uwag natury ogólnej: jeśli nie jesteś fanem horroru, zwłaszcza odmiany gore, czy nawet splatterpunka to nie jest to autor dla Ciebie. Pozostawi poczucie zdegustowania, oburzenia i gniewu z powodu straty czasu, pieniędzy, świętego spokoju. Niektórzy mogą poczuć się nawet splugawieni przez ta literaturę... Także proszę potem nie przychodzić z płaczem, bo nie będę już...

Kompletnie nie moja bajka. Książkę przeczytałam, żeby zaliczyć tegoroczne wyzwanie czytelnicze i to raczej będzie na tyle z mojej przygody z panem Lee.

Krótka nowela lub opowiadanie (jak kto woli), które wyszło spod pióra Pana Edwarda zaskakuje od pierwszych stron.
Jednak w porównaniu do poprzednich pozycji, które czytałam ta podobała mi się najmniej, ALE nie mówię, że była zła.
Jak zawsze wszelkie tabu zostaje tutaj złamane, a granice nie istnieją.
Jest to coś dla fanów horroru ekstremalnego i dla ludzi, których bardzo...

Żałosna, głupia, prymitywna grafomania. I jeszcze chory seks do tego. Psychologia woła o pomstę do nieba. Ani to zabawne, ani szokujące, po prostu śmieć. I do tego podchwytliwe udawanie, że te wypociny mają COKOLWIEK wspólnego z HPL-em. Żenada pod każdym względem.

71 stron prozy ekstremalnej, z której znany jest Edward Lee.

Jeśli ktoś ma wypieki na twarzy 😳 po usłyszeniu słowa "seks" i musi od razu iść się wyspowiadać z tego powodu 🛐, to powinien odpuścić sobie podejmowanie się czytania utworów Lee.

Co do samej treści, to stanowi ona kwintesencję gatunku.

"Uzależnienia, pożądanie, kłamstwa, kazirodztwo, chciwość. Żadna z tych...

• Horror
  • Horrory