Kup teraz - 19 ofert w cenie od 6.99 zł do 27.97 zł

Lustereczko, powiedz przecie

Patronat LC
Alek Rogoziński Wydawnictwo: Filia Cykl: Róża Krull na tropie (tom 2) kryminał, sensacja, thriller
Filia
Róża Krull na tropie (tom 2)
kryminał, sensacja, thriller

Oficjalne recenzje i

Róża Krull na tropie mordercy przystojniaków

Link do recenzji

Róża Krull świetna postać,a Rafał Maślak fajny.
Bardzo ciekawy kryminał.

Lekka i całkiem przyjemna lektura. Przyznam jednak, że oczekiwałem trochę więcej dobrego humoru. W szczególności bohaterka serii zbyt często była irytująca, a nie śmieszna.

Czytadło na góra dwa wieczory, ale świetna rozrywka :)

Książki pana Rogozińskiego można tylko zaakceptować lub nie i tylko pierwsze spotkanie z jego twórczością może być zaskoczeniem . Ktoś napisał w recenzji , że to komedia kryminalna i całkowicie się z tym zgadzam . Dodałbym do siebie , że wątek kryminalny jest tylko pretekstem do całego ciągu zabawnych scenek , utarczek słownych i śmiesznych epizodów . Ci którzy szukają...

Uśmiałam się już w pierwszym rozdziale. Czyta się szybko, lekko i przyjemnie. Ta część jest lepsza niż "Do trzech razy śmierć".

Drugi tom serii Róża Krull na tropie
Tym razem poznajemy kandydatów na Mistera Polski i ich męski świat, ale czy na pewno męski ;)
Do czego są zdolni ludzie żądni sławy? Co są w stanie zrobić aby żyć w blasku fleszy?
Ten tom słabszy od pierwszego ale nadal pełen humoru.
Polecam

Kolejna książka pana Rogozińskiego już za mną i szybko zabieram się za kolejne przygody Róży Krull :)

Zabawna utrzymana w humorystycznym nastroju książka. Idealna na poprawienie humoru.

Zabawna komedia kryminalna. Moje pierwsze spotkanie z autorem – dość udane. Książka z humorem i tajemnicą, gdzie trup ma służyć zadzieżgnięciu tajemnicy a nie zszokowaniu czytelnika. Lekkie czytadło, nieco ustępuje Joannie Chmielewskiej u szczytu możliwości (Lesio czy Wszystko czerwone), ale lepsze niż Chmielewska późna. Lubię taki humor, więc na pewno jeszcze kiedyś sięgnę...

Jak zawsze zabawna 😁

1 204